3 кріптовалюти з найвищою швидкістю транзакцій, купіть в свій портфель ці монети

799

Зміст

 • Найшвидші кріптовалюти
 • Криптовалюта Ripple – 1500 операцій в секунду
  • 1. Інформація про Ripple
  • 2. Курс і прогноз Ripple
  • 3. Де купити Ripple?
 • Криптовалюта NEM – 4000 операцій в секунду
  • 1. Інформація про NEM
  • 2. Курс і прогноз NEM
  • 3. Де купити NEM?
 • Криптовалюта Nano – 7000 операцій в секунду
  • 1. Інформація про Nano
  • 2. Курс і прогноз Nano
  • 3. Де купити Nano?
 • Як купувати найшвидші кріптовалюти на біржах?
 • Висновки і висновок

Популярність Биткоина зашкалює, це позитивно впливає на вартість монет, але негативно позначається на працездатності мережі.

Все частіше в мережі з’являються відгуки про те, що транзакції доводиться чекати дуже довго. Тому, для розрахунків без комісії починають використовувати інші альткоины.

У цій статті ми зібрали 3 кріптовалюти з найвищою швидкістю транзакцій, купіть в свій портфель ці монети, вони повинні активно розвиватися в 2018 році. Більш того, їх використовують великі компанії для проведення серйозних операцій.

Ніхто б не став користуватися сумнівними технологіями в бізнесі, вже тому можна зробити певні висновки.

Найшвидші кріптовалюти

На даний момент активно розкручується близько 1500 криптовалют. Назвати кожну з них перспективної не можна, більше того, деякі зі старту працюють недостатньо швидко. Справа в тому, що розробляються вони по-різному, в деяких випадках навіть не використовується блокчейн.

Один з важливих чинників при оцінці цифрових монет – це максимальне навантаження системи. Кожна з них здатна обробляти певну кількість транзакцій в секунду.

Щось на зразок пропускної здатності, якою цікавляться не тільки інвестори, але й великі партнери.

Для порівняння: відома платіжна система VISA здатна обробляти 24 000 операцій в секунду.

За приблизними підрахунками, блокчейн Bitcoin зараз здатний проводити лише 7 операцій в секунду.

Трохи краще виглядає Ethereum – 20 операцій в секунду. Але все це і близько не стоїть поряд з найшвидшими криптовалютами. Зараз ми представимо ряд монет, які підтримують куди більш серйозні навантаження.

Криптовалюта Ripple – 1500 операцій в секунду

Ця компанія бурхливо розвивається, а курс її кріптовалюти злетів у 2018 році, тому що продовжують підписуватися партнерські угоди з відомими організаціями. Вже підписані контракти з реальними банками, AmericanExpress, BancoSantander, платіжною системою MoneyGramInternational та іншими.

1. Інформація про Ripple

Розробники не намагалися створити чергову криптовалюту, вони запускали нову технологію, орієнтовану на фінансові організації. На відміну від безлічі криптовалют, тут не використовується блокчейн.

В основі лежать платіжні шлюзи, це привабливо для банківських систем. Переговори вже ведуться з безліччю компаній, а в числі підключених найбільший банк Santander і багато іншого.

Емісія 100 мільярдів монет, комісія за транзакцію всього 0.0001 XRP (стандартна захист від спаму).

2. Курс і прогноз Ripple

В кінці 2017 року курс валюти вибухнув і злетів до рекордної позначки. Аналітики впевнені, що це пов’язано з прогресивним розвитком платформи. До неї підключалися різні організації і рано чи пізно, котирування мала злетіти.

Зараз показник коригується, але є велика ймовірність, що він знову різко підніметься до нових відміток:

3. Де купити Ripple?

 • Exmo;
 • Binance;
 • HitBTC.

У планах компанії продовжити впровадження своєї технології у фінансовий сектор. Розробники продовжують активний розвиток, тим більше 65% емісії вони залишили собі.

Очевидно, це зроблено не просто так, а в цілях перспективи. Валюта XRP ще не так розкручена, але у неї велике майбутнє.

Криптовалюта NEM – 4000 операцій в секунду

Платформа пропонує одні з найшвидших транзакцій кріптовалюти. Основний напрямок розвитку – це організація з надання послуг і збору валюти на ICO. З допомогою блокчейна можна зручно конвертувати різні токени в реальну валюту.

Співпраця ведеться з найбільшою компанією DigitalEconomyCorporation. У НЬОМУ є деякі технічні недоліки, над цим активно працює команда розробників.

1. Інформація про NEM

У кріптовалюти серйозний потенціал, вона є основним конкурентом Рипл. З’явилася в 2016 році, особливою популярністю користується в Японії. Команда взяла орієнтир на розробку самого безпечного і зручного способу банківських переказів.

Швидкість обробки транзакцій вражає. Для забезпечення наЕкшн ної роботи на основі блокчейна NEM запущена мережа Mijin.

2. Курс і прогноз NEM

Після різких злетів курсів криптовалют на початку 2018 року, майже скрізь спостерігається корекція. Монети NEM не виняток. Їх курс збільшився в 38 разів, але зараз почав знижуватися.

Поки краще спостерігати за графіками і вичікувати момент, тому що не ясно, скільки триватиме корекція. Професіонали чекають найкращий момент, щоб купити NEM на довгострокову перспективу:

3. Де купити NEM?

 • Yobit;
 • Livecoin;
 • HitBTC.

Розроблену мережу Mijin в Японії тестував відомий банк SBISumishinNetBank. Перевірка показала, що вона витримує серйозні навантаження.

Відразу після цього, багато банків почали впроваджувати NEM в свої системи. Очевидно, розвиток у цій сфері призведе криптовалюту до серйозного подорожчання.

Криптовалюта Nano – 7000 операцій в секунду

Колись ця валюта називалася RaiBlocks, але після ребрендингу ім’я змінилося на Nano. В даному випадку використовується унікальна архітектура (блочно-решітчаста). У кожного рахунку є власний блокчейн.

Це забезпечує миттєве внесення змін до ланцюжок блоків, відповідно, забезпечує найвищу швидкість транзакцій кріптовалюти.

Розробники хочуть вивести свою криптовалюту на світові масштаби, щоб монети Nano продавалися точно також, як національні валюти.

1. Інформація про Nano

За рахунок своїх відмінностей від інших криптовалют, у цього проекту серйозний потенціал. Затримок транзакцій тут не буває. Коли проводиться нова операція, система використовує механізм відстеження залишків на акаунтах.

За рахунок цього скорочується обсяг даних в базі, але не страждає безпека. Величезний плюс кріптовалюти полягає ще й у тому, що з транзакцій не стягується комісія.

2. Курс і прогноз Nano

Переваги кріптовалюти відкривають їй серйозні перспективи. Курс, як і в інших криптовалют зараз впав, з актуальних даними до 8.782$.

Це найшвидша криптовалюта, у неї необмежені можливості масштабування, мережа не потребує серйозних ресурсів, а для майнінг монет не потрібні великі потужності. Все це робить її прогноз багатообіцяючим:

3. Де купити Nano?

 • Binance;
 • Kucoin;
 • Bitflip.

Капіталізація XRB наближається до 1.2 млрд. доларів. Її відмітні особливості високо оцінюються аналітиками. Більшість російських і зарубіжних експертів впевнені, що в 2018 році курс повинен піднятися як мінімум до позначки в 50$.

Як купувати найшвидші кріптовалюти на біржах?

Швидкі перекази кріптовалюти притягують увагу користувачів, а чим вище популярність монети, тим більше попит. Це позитивно впливає на динаміку курсу, тому купувати таку крипту перспективно.

Якщо ви новачок і хочете відкрити власний інвестиційний портфель, щоб включити ці валюти, виконайте такі дії:

 • Зареєструйтеся на біржах криптовалют, які підтримують обрані вами монети. Це займе пару хвилин, після чого ви зможете увійти в акаунт і поповнити баланс:
 • Врахуйте, на деяких біржах немає рахунків під рублі або долари. В цьому випадку знадобляться обмінники, а знайти їх можна через BestChange. Досить вибрати напрямок обміну і система видасть список обмінних пунктів з найвигіднішим курсом:
 • Куди переказувати гроші зі свого гаманця або карти? Потрібно на біржі вибрати криптовалюту і перейти до її поповненню. Там буде представлений адресу рахунки, на нього і міняйте свої рублі (долари, гривні, євро):
 • Отримані на біржі засоби слід використовувати для обміну. Переходиш в розділ торгівлі (Торги, Трейдинг) і знаходиш там потрібну валютну пару (якщо пар занадто багато, використайте форму пошуку):
 • Потім з’являються форми, через які створюються заявки на продаж або купівлю монет. В них треба вказати кількість квитків та вартість, яку ти готовий заплатити (отримати від продажу). Таким чином на біржах створюються заявки, ними можуть скористатися інші люди:
 • Після виставлення ордера може знадобитися багато часу на пошук другої сторони угоди. Тому, набагато простіше вибрати ордер зі списку вже створених заявок. Він знаходиться під формою, а на перших позиціях представлені найвигідніші пропозиції:
 • Всі кріптовалюти з швидкими транзакціями купуються однаково, а на біржах відрізняється тільки оформлення. У будь-якому випадку, запускаються ордера і операції проводяться між реальними людьми.

  Біржі лише гарантують чесність угоди і допомагають швидше знайти другу сторону для купівлі та продажу монет.

  Висновки і висновок

  Вибираючи криптовалюту для інвестиційного портфеля, потрібно спиратися на різні фактори. Наприклад, вибрати найбільш швидкі кріптовалюти для перекладу, по капіталізації, на думку експертів і так далі.

  Перевага у вигляді прискорених операцій є важливим моментом, адже саме цього часто не вистачає користувачам крипто монет.

  У своїй ніші кріптовалюти Ripple, NEM і Nano популярні, але не можна забувати, що сама технологія блокчейна ще не дуже поширена.

  Так, монети починають приймати до оплати на різних сайтах, полягають розумні контракти, через них роблять переклади, але в майбутньому обсяги використовуваних криптовалют будуть набагато вище.

  Будь-яка особливість є перевагою, тільки її потрібно правильно оцінити. На тлі зниження швидкості транзакцій у Биткоина і Эфириума, криптовалюта яка швидше за все перекладається візьме верх.

  Адже в першу чергу ця технологія стала цікавою саме для анонімних, швидких платежів без комісії.

  Диверсифікуйте ризики своїх інвестицій, вкладайтеся в найперспективніші кріптовалюти.

  Якщо ви уважно читали матеріал, то знаєте, що Nano – найшвидша криптовалюта. Швидкість транзакцій блискавична, але проект поки тільки починає розвиватися.

  Курс цієї та аналогічних монет повинен зростати найближчим часом, всі експерти сходять в цій думці. На 2018 рік покладені великі надії.

  Огляд криптовалют