5bucks.ru: Фріланс біржа — Всі послуги по $5

968

Зміст

 • Чому сайт 5bucks повинен подобатися?
 • Чому замовники 5bucks добре живуть?
 • Як можна заробити великі суми?

Заробіток в інтернеті сьогодні стає дуже популярним. Існує багато способів заробітку, проте багато людей стикаються з такою проблемою: чим же можна займатися, щоб заробляти гроші в інтернеті?


Відповіддю на дане питання може стати дуже цікавий інтернет-ресурс «п’ять баксів (5bucks)», який являє собою спеціальний сайт для фрілансерів, який з’явився не так давно, але за рахунок своєї неповторності та оригінальності, є дуже популярним.

Даний сайт відрізняється дуже простий, але геніальний за своєю суттю ідеї, яка ще жодного разу не була помічена в рунеті. У глобальній павутині існує подібний американський ресурс, який називається Fiverr.

Ідея полягає в тому, що вся робота і всі завдання стоять 5 доларів або 300 рублів, виконавець сам заходить на сайт і викладає свою пропозицію.

Наприклад, створення логотипу, написання тексту і так далі, всі пропозиції коштують 300 рублів. Тематик роботи дуже багато, кожен бажаючий зможе знайти свою нішу. Проте робота на таких сайтах має ряд особливостей, які повинен знати кожен початківець фрілансер, який бажає заробити на сайті 5bucks.

Чому сайт 5bucks повинен подобатися?

Як вже було зазначено вище, творці даного сервісу запозичили ідею у американського проекту Fiverr: https://www.fiverr.com/ . Звичайно, можна зважитися працювати саме з цим сайтом, однак для цього російській фрілансеру необхідно дуже добре знати англійську мову, і це як мінімум.

В ідеалі потрібно добре знати, розмовляти і читати кількома мовами, до того ж даний сайт працює вже досить давно і має кілька мільйонів користувачів, які є потенційними конкурентами. Що ж стосується сайту п’яти баксів, то тут найголовніший плюс – це, те що всі замовники знають російську мову.

Що стосується конкуренції, то сайт почав функціонувати не так давно, відповідно, за цей час не так багато людей встигли пройти реєстрацію, так що не так багато людей можуть скласти конкуренцію.

Однак привабливість даного проекту обмежується не тільки русифікацією і відсутністю великої кількості зареєстрованих користувачів, основними перевагами сервісу є:

 • «П’ять баксів» має саму низьку комісію з усіх подібних ресурсів. Неприємно, коли частину зароблених грошей йти в систему як податок. Наприклад, той же американський Fiverr після виконання замовлення утримує 20 % від суми замовлення, так як всі замовлення коштують 5 доларів, то, отже, виконавець отримує лише 4 долари, не дуже-то приємно. Тут же комісія складає всього 10 % від вартості замовлення, тобто після виконання виконавець отримує 270 рублів на свій рахунок. Здавалося б, різниця в 30 рублів, але при виконанні 1000 замовлень на «5 баксів» можна заощадити 30 000 рублів, ось така різниця вже відчувається;
 • Також важливою перевагою на сайті є виведення грошей. Якщо брати Fiverr, то тут існує лише два варіанти: електронний гаманець PayPal або банківська карта. При виведенні система утримує понад 2 % від суми, тобто знову забирає кровно зароблені гроші. У «5bucks» відсоток виведення становить лише 0,8 %, такий відсоток не так сильно відчутний. З часу виведення «5bucks» так само вигідніше, оскільки сума переводиться протягом двох днів, що дуже швидко для таких бірж, деколи доводиться чекати кілька тижнів. Про системі оплати фріланса можна дізнатися більш детально тут: http://s-tet74.blogspot.ru/2015/06/blog-post.html;
 • Система непогано розкручується в даний час і з кожним днем у неї заходить все більше і більше замовників, які обирають виконавців, що пропонують замовлення.
 • Чому замовники 5bucks добре живуть?

  Крім вигоди для виконавців існує вигода і для замовників, яка полягає в тому, що:

 • Ціна на замовлення є фіксованою і відносно невисокою;
 • Немає необхідності в розміщенні свого завдання;
 • Тут схема покупки послуги дуже проста: потрібно вибрати виконавця, при необхідності написати якийсь коментар, оплатити послугу і чекати її доставки в намічений термін, все дуже просто.

  Як можна заробити великі суми?

 • Для початку потрібно вивчити найбільш затребувані послуги фріланса, визначити найбільш кращі вміння, на яких можна заробити. Проте слід розуміти, що саме ці послуги найпопулярніші, то і кількість людей їх виконують дуже велика, тому потрібно налаштувати себе на жорстку боротьбу;
 • Також дуже успішним буде пропозиція на 300 рублів, що за загальним думку повинно коштувати набагато дорожче. При цьому велика кількість замовників переглянуть замовлення і частина з них оберуть такого виконавця;
 • Проте слід розуміти, що на послугу за 300 рублів потрібно витрачати не більш півгодини свого часу, звичайно, по початку може йти більше часу, але потрібно налаштувати себе так, щоб витрачалося приблизно 20-30 хвилин, тоді така робота буде вигідною і за 5-6 годин роботу можна заробляти від трьох тисяч рублів;
 • Не потрібно допускати появу негативних відгуків, оскільки кожний замовник при виборі виконавця звертає на це увагу. Тому потрібно бути ввічливим і терплячим, виконувати свою роботу якісно і в строк;
 • Також можна пропонувати додаткові послуги і тим самим збільшувати вартість замовлення, бо сайту вигідні такі користувачі, чим більше користувач заробить, тим більше, відповідно, запрацює сайт.
 • Таким чином, інтернет-ресурс «5bucks» є досить вигідним проектом для російських фрілансерів за рахунок своєї новизни. Почати роботу з сервісом дуже легко, достатньо пройти процедуру реєстрації і викласти свої пропозиції. Спочатку буде складно, однак з часом кількість замовлень буде зростати з кожним днем.

  Про фріланс