Алгоритм торгівлі по системі MONEY FLOW

728

Зміст

 • Інструкція по використанню системи MONEY FLOW
  • Опціони і терміни експірації

Буває, що самі хитромудрі торгові системи тільки ускладнюють трейдинг і не дають хорошого заробітку, а прибутковими навпаки бувають самі прості.


Моя досить проста система дає мені відмінний заробіток на торгівлі бінарними опціонами, і приносить мені за одну торговельну тиждень приблизно 50% зростання мого депозиту.

Алгоритм торгівлі за системою досить простий: беремо нормального брокера бінарних опціонів плюс платформу metatrader 4, щоб аналізувати активи і котирування. Я для такої справи вибрав брокера Binomo, ну а платформу МТ4 можна завантажити тут.

Інструкція по використанню системи MONEY FLOW

Після того, як ви встановили платформу на свій ПК, завантажуйте в неї мій шаблон і індикатори.

Для цього просто скопіюйте папки з мого архіву в головний каталог платформи МТ4, який розташований в комп’ютері на диску «С» в папці Programs Files.

Після цього потрібно перевантажити Meta Trader 4 і знайти в інтерфейсі терміналу кнопку «ШАБЛОНИ», де і вибрати шаблон «MONEY FLOW». І ось ваш графік виглядає так:

Після цього для зручності ставимо поруч термінал МТ4 і платформу для торгівлі бінарними опціонами. Ну і починаємо торгівлю:

Укладаємо угоди ВГОРУ:

 • Бачимо виникло хмара (де перетинаються мовного) синього кольору.
 • Далі бачимо білу лінію (змінна середня), яка вийшла за межі синього хмари мовного.
 • Коли цей сигнал виникне – відкриваємо угоду ВГОРУ на відкритті нової свічки:
 • Укладаємо угоди ВНИЗ:

 • Чекаємо виникнення хмари (перетин мовного) червоного кольору
 • Як бачимо біла лінія (змінна середня) вниз за межі червоного хмари мовного
 • Коли цей сигнал виникне – відкриваємо угоду ВНИЗ на відкритті нової свічки:
 • Основна фішка в тому, що завдяки так званим «хмар» (та сама зафарбована область, де перетинаються два мувинга), ми завжди зможемо побачити присутність старшого тренда, а значить в угоду ми не увійдемо проти головного напряму ціни, що робить рівень прибутковості моєї системи значно вище.

  Така ось проста торгова система, а подивіться, який у неї потенціал! Повторюся, що з допомогою цієї ТС я збільшую свій депозит щотижня на 50%. Єдиною перешкодою може стати ваш брокер.

  Раніше я часто мав проблеми з брокерами, особливо з-за «кривих» котирувань, і поки я не знайшов компанію Binomo, заробляти мені не вдавалося.

  Я звик працювати, розташувавши поруч 2 платформи: МТ4 і платформу брокера бінарних опціонів, щоб порівнювати графіки котирувань між собою відразу на двох терміналах. Мене порадувало, коли я виявив, що максимально точні котирування надає компанія Binomo.

  Важливо розуміти, що торгуючи по даній системі в іншого брокера, у вас може нічого і не вийде, оскільки при неточності котирувань торгові сигнали будуть відрізнятися від реальнопроисходящей картини, на ринку у вашого брокера.

  Мані-менеджмент

  Знову вам нагадаю, що укладаючи угоди, варто використовувати не більше 2% свого депозиту. До речі, у мого Биномо розмір депозиту всього 10 доларів, при тому, що мінімальна угода – 1 долар. Ось так, практично нічого не вклавши, можна почати заробляти по моїй системі.

  Опціони і терміни експірації

  Особисто я для торгівлі віддаю перевагу звичайні бінарні опціони. Тепер – якщо ваш графік котирувань на МТ4 стоїть на тимчасовому інтервалі свічок, чи то пак таймфрейме М5, то торгуючи бінарними опціонами необхідно вибрати термін експірації у 30 хв.

  А якщо ви вибрали таймфрейм М15, тоді беремо термін експірації 2 години. Якщо використовуєте таймфрейм Н1 – берете термін експірації 6 годин, а якщо таймфрейм Н4 – то це цілих 12 годин.

  Втім, вибравши платформу МТ4, ви зможете проаналізувати та підібрати під себе найоптимальніші терміни експірації. Оскільки для різних активів може бути різний час експірації. В цілому, все зрозуміло.

  Я вам розповів про свою систему і про нормальному брокері, у якого до речі, я вже вивів з рахунку близько 4 тис USD. Так що Екшн те – у вас все вийде!

  Бінарні опціони