Де краще купувати посилання?

746

Шукали кращий варіант просування сайту? Купівля посилань – це один з кращих варинтов.

Хоч про ссылочном просуванні і кажуть, що воно незабаром може втратити актуальність, на сьогоднішній день воно дозволяє швидко домогтися необхідних результатів. Єдиний мінус – це тягне серйозні витрати.


Якщо доводиться витрачати пристойні суми, то потрібно заздалегідь подбати про якість одержуваного результату.

У статті Скільки купувати посилань для просування? Ми розповідали про співвідношення кількості та якості куплених посилань, радимо почитати цей матеріал.

У цій статті ми розглянемо самі кращі сервіси, на яких можна придбати якісні посилання.

Біржі посилань

  • Gogetlinks – почнемо з самої популярної біржі, на якій купується найбільше посилань. Працює проект з 2009 року. Найголовніше, що система встановлює жорсткі вимоги до сайтів донорам. Від загальної кількості майданчиків, додається близько 20%, алгоритми оцінюють кожен ресурс по безлічі факторів. Після покупки посилання, протягом 3х місяців система гарантує повернення грошей, якщо посилання буде видалено. Ціни звичайно не маленькі, зате якість чудове.
  • Rotapost – використовуючи цей сервіс ви зможете придбати понад 35 000 посилань з різних блогів. Адміністрація проекту зібрала досить якісну базу майданчиків, на яких можна розмістити посилання, причому ціни тут значно нижчі. При відборі майданчиків, що додаються в систему, не приймаються сайти з ТИЦ менше 10, тому з будь-якою купується посилання ви обов’язково будете отримувати вага пузомерок.
  • Sape – назва цієї біржі (Сапа) відомо практично всім, хто має відношення до сайтостроению або оптимізації. Дана біржа надає тимчасові посилання, а оплачувати їх потрібно буде кожен день. Наприклад, ви зможете придбати 100 посилань за 5 копійок і щодня платити по 5 рублів. Навіть одна постійне посилання може коштувати дорожче, ніж місяць тимчасових посилань на 100 майданчиках. Якщо ви просуваєте сайт для установки посилань або продажу, цей варіант підходить ідеально, так як з мінімальними витратами можна буде швидко підняти ТИЦ і PR. Крім цього біржа Sape пропонує додатковий сервіс з розміщення посилань назавжди. На сайті Pr.sape.ru ви зможете придбати масу вічних посилань з гарантією індексації, а також оплачувати їх можна буде в розстрочку.
  • Miralinks – наступний сервіс також базується виключно на якісних посиланнях, тому і ціни на нього досить високі. В системі додано понад 18 тисяч майданчиків, кожна з яких пройшла ручну модерацію. Головна перевага – це те, що розміщуються посилання на майданчиках всередині статей, а це набагато ефективніше позначається на просуванні. Писати статті не обов’язково, їх також можна придбати в даній системі, на даний момент пропонується 23 000 готових статей. Система гарантує 100% розміщення купленої посилання.
  • Blogun – не менш популярний сервіс, в якому пропонується покупка посилань з блогів і соціальних мереж. Адміністрація проекту стверджує, що купуються у них посилання виглядають природно, а це дуже важливо при нарощуванні якісної посилальної маси. Крім того, що посилання будуть передавати вагу, з них буде приходити безліч трафіку на ваш ресурс.
  • Kazapa – розробники цього сервісу впевнені, що найважливіше для посилального просування – це кількість посилань (нехай вони дають менший ефект, зате за них ви заплатите менше), якщо ви згодні з цим твердженням, то дана біржа вам підходить. Покупка посилань проводиться в напівавтоматичному режимі, потрібно лише заповнити спеціальну форму і встановити бюджет витрат.
  • Кожна з цих систем працює не перший рік і всі вони довели свою стабільність. Тепер ви знаєте, де краще купувати посилання і можете приступити до розкручування власних ресурсів.

    Рубрика для вебмайстрів