Де шукати останні новини у світі кріптовалюти

920

Зміст

 • Навіщо стежити за новинами ринку криптовалют?
 • Кращі сайти з новинами криптовалют на сьогодні 2018
 • Які новини криптовалют потрібно шукати?
 • Де я беру свіжі новини криптовалют?

Зв’язавшись зі світом криптовалют дуже важливо залишатися в тренді, адже на цьому ринку постійно відбуваються зміни.

Потрібно будувати прогнози, стежити за новинами і думкою експертів. Для всього цього необхідно знайти якісні джерела інформації, а з-за величезної кількості сміття в мережі, зробити це реально важко.

Де шукати останні новини у світі кріптовалюти? На Топових порталах, призначених саме для крипто новин.

Звичайні сайти не надають такої глибокої інформації та на них ніхто не обговорює останні події, а коментарі також важливі, до того ж можна обговорити важливі питання з однодумцями.

Навіщо стежити за новинами ринку криптовалют?

Актуальна інформація дозволяє робити правильні кроки. Трейдери постійно стежать за новинами, вони допомагають припустити різкі зміни курсів.

Яскравий тому приклад – введення санкцій проти Росії, які відразу ж позначилися на курсі долара по відношенню до рубля.

Аналогічні події відбуваються і на крипто ринку. Наприклад, який-небудь блокчейн проект об’єднується з великим банком.

Очевидно, що такий прогрес у розвитку позначиться на курсі токенів, після чого слід підвищена активність з боку інвесторів і котирування злітають.

Потрібно спиратися і на думку досвідчених користувачів. Дивіться наші прогнози криптовалют 2018, там ми зібрали найбільш перспективні токени.

Деякі трейдери зовсім торгують виключно по новинам. Кожна подія можна оцінити за ступенем важливості, деякі з них взагалі не відображаються на курсі, а деякі змушують його сильно відхилитися.

Важливо визначати значимість і не панікувати, тому що багато новини викликають лише тимчасові зміни, а іноді і зовсім виявляються качками.

Побачивши інформацію про те, що кріптовалюти можуть бути заборонені, закриваються найбільші китайські ферми або відбувається щось ще, власники монет починають активно продавати свої активи. Це викликає спад курсу, але потім він відновлюється.

Кращі сайти з новинами криптовалют на сьогодні 2018

Стежити за актуальною інформацією важливо, але вибирати потрібно тільки перевірені джерела. Яскравий тому приклад – вибачення відеоблогеров на Ютубі, які нахапали пліток про пожежу в Кемерово.

Вони випускали ролики на основі неправдивої інформації, точно також діють багато неперевірені сайти в інтернеті.

Адже на основі цих даних люди проводять операції і ризикують своїми грошима. Тому важливо відразу вибрати достовірні і якісні портали:

 • Investing – один з корисних інструментів для трейдера. Тут є технічний аналіз, економічний календар, котирування, аналітика і багато іншого. Новинний розділ також часто поповнюється, у ресурсу є російськомовна версія:
 • Bitnovosti – назва говорить сама за себе, але на сайті публікуються новини не тільки про Биткоинах, але і про інших альткоинах, ICO, блокчейне і так далі. У Рунеті це один з найбільших порталів в своїй тематиці.
 • Forklog – величезний блог, який працює з 2014 року. На ньому збирається інформація про криптовалютах, блокчейне і різних технічних моментах. Щодня публікуються новини.
 • Tradingview – ще один міжнародний проект, де публикуетсякриптовалюта, новини, прогнози. Сайт переведений на кілька мов, у тому числі і російська. Є графіки, скрипти, індикатори і багато всього корисного.
 • Bitcointalk – найпопулярніший в світі форум, де обговорюються кріптовалюти. Нові теми з’являються набагато частіше, ніж новини, а головний плюс в тому, що їх обговорюють. Тільки на основі коментарів можна розібратися, наскільки важлива новина і як вона вплине на світ криптовалют:
 • Coindar – календар поЕкшн криптовалют. На сайті публікуються прогнози курсів, можна використовувати портфоліо для інвестора і стежити за останніми новинами. Сервіс відносно молодий, працює з 2017 року, але швидко розвивається.
 • Coinmarketcal – закордонний ресурс, російської мови немає, зате публікується багато корисних новин. Багато в чому схожий з попереднім сервісом, але поступається в функціоналі. Тут іноді публікуються ексклюзивні матеріали:
 • Bitcoinlinks – публікує багато корисних даних по криптовалютам, але все англійською мовою. Основні теми – трейдинг,майнінг та новини альткоинов.
 • Bitcoincharts – ще один закордонний ресурс, де публікуються новини. Користувачі вибирають його за додатковий функціонал. Тут є статистика пулів, відомості про потужності криптовалютных мереж та багато іншого.
 • Coindesk – залишили «гаряченьке» наостанок. Це найбільший ресурс з величезним обсягом інформації. Багато російськомовні портали використовують його як першоджерело.
 • Щоб бути добре обізнаним про останні важливі події, потрібно використовувати відразу всі джерела інформації.

  На кожному сайті доступна підписка, а також у них відкриті офіційні сторінки в соціальних мережах. Це допомагає навіть настроїти повідомлення про найгучніших новинах.

  Які новини криптовалют потрібно шукати?

  Справжні професіонали намагаються вишукувати актуальні дані на зарубіжних майданчиках. На їх думку, тільки американські і китайські ресурси здатні максимально швидко оповістити про важливі події.

  Якщо мовний бар’єр вас не лякає, використовуйте такі майданчики. Тепер розглянемо, що саме допомагає будувати прогнози:

  • інформація про майбутні форках;
  • дані про різні заходи (презентації, зустрічі, конференції);
  • дорожні карти розробників криптовалют;
  • проведення ICO, оцінка перспектив нових компаній;
  • роздачі монет за різними програмами безкоштовні токени за реєстрацію в Bounty
  • додавання або вихід кріптовалюти на популярних біржах;
  • нові гаманці, оновлення клієнтів, ребрендинг;
  • угоди та партнерські відносини між компаніями;
  • поява нових сервісів для використання криптовалют.

  Новини про криптовалюту випускаються цілими пачками, йде купа часу на їх вивчення. З часом ви отримаєте досвід і зможете виділяти найважливішу інформацію.

  На жаль, шумів в мережі так багато, що новачки просто не знають, кому вірити. Деякі джерела суперечать один одному.

  Де я беру свіжі новини криптовалют?

  Один з найбільш зручних способів стежити за подіями в крипто світі – це соціальні мережі.

  В плані інформаційних шумів вони займають перше місце, додається купа неправдивих постів, їх публікують навіть ті, хто взагалі не розбирається в криптовалютах. Тому, необхідно перевіряти всі дані через більш серйозні майданчики.

  Торгувати криптовалютой мені також допомагають платні канали Телеграм. Для отримання доступу до них ви можете зв’язатися зі мною через контакти.

  Шукайте у своїх улюблених соціальних мережах спільноти про криптовалютах. Ви будете отримувати тонни інформації, але вся вона потребує ретельної перевірки. З іншого боку, іноді вдається зловити дані, про які ще ніхто не знає.

  Останні новини криптовалют 2018 – це найважливіший фактор при прогнозуванні курсів. На відміну від національних валют, цифрові монети не прив’язані до держави, також вони не прив’язані до дорогоцінним металам, акцій та інших активів.

  Тому, саме актуальні дані допомагають трейдерам приймати важливі рішення.

  Все про криптовалютах