Де взяти кредит на ківі?

1071

Платіжні системи онлайн інтернету це не просто зручний спосіб працювати з грошима, але і реальна допомога в скрутну ситуацію.


Людям часто знадобиться фінансова підтримка і щоб в черговий раз не просити у когось в борг, варто завести собі електронний рахунок. На нього теж можна оформляти звичайні кредити і швидко виводити кошти на картки.

Де взяти кредит на ківі? Платіжна система QIWI стає все більш популярною, тому з нею працює величезна кількість корисних систем.

Є сервіси онлайн кредитування, де після реєстрації і перевірки можна оформити швидкий позику. Навіть якщо ви не користувалися QIWI, зараз можна відкрити гаманець і подати заявку на невеликий кредит.

Хто дасть кредит на QIWI гаманець?

В черговий раз хотілося б нагадати про існування проекту MoneyMan, на якому також видаються онлайн позики. Умови вигідні, компанія наЕкшн на, а найголовніше, що кошти можна отримати прямо на карту.

На жаль, з QIWI вони не працюють, але є альтернативні сервіси:

 • Platiza – почнемо з того, який найбільш популярний. Ви можете навіть не переходити на сайт, а просто зайти в свій гаманець і через форму пошуку знайти сервіс. Працювати з ним одне задоволення, можна навіть оформити позику з телефону. Приходять гроші швидко, а працює система цілодобово. Якщо будете часто брати і вчасно віддавати кошти, отримаєте хорошу репутацію і більш вигідні умови.
 • Smsfinance – в цій компанії також є система рейтингу, тому перші кредити видаються не на самих вигідних умовах. Наприклад, ви можете отримати 30 тисяч рублів і віддавати їх протягом 9 місяців, а можете і взяти 6000 рублів на місяць (повернути доведеться 8700 рублів). На заявки відповідають протягом 30 хвилин, термін позики можна продовжувати, а на сайті представлена відео інструкція для новачків.
 • Cashalot – один з найпопулярніших сайтів по видачі онлайн кредитів. Тут доступні перекази коштів на різні рахунки, в тому числі і кредити на Qiwi. Ви здивуєтеся, але вони видають до 3 000 000 рублів, таких високих лімітів немає ні в однієї іншої компанії. Збирати документи не доведеться, потрібен лише паспорт ставка від 0.5% на добу, максимальний термін повернення коштів 10 років.
 • Всі ці сервіси видають онлайн кредити на гаманець Ківі, якщо вам відмовлять в одному, вирушайте в інший.

  Де-небудь вам точно повинні схвалити заявку, але ваші дані будуть ретельно перевірятися. Не намагайтеся обдурити і не сподівайтеся, що вам нічого не буде, якщо гроші не повернути.

  Після отримання грошей на рахунок, їх можна швидко перевести на карту. Докладніше про це написано в статті Як зняти гроші з ківі гаманця.

  Настійно рекомендуємо вам завести рахунок в платіжній системі QIWI і зберегти цю сторінку в закладки. Не можна зарікатися і говорити, що вам ніколи не знадобляться послуги подібних сервісів, рано чи пізно у всіх бувають фінансові труднощі, які можна подолати лише за рахунок кредиту.

  Платіжні системи