Дистанційне навчання, все за і проти

973

Зміст

  • Як працює система дистанційного навчання?
    • Курси дистанційного навчання дешевше, це хороший варіант?
    • Хочу купити якісні курси, де шукати?

Через інтернет сьогодні можна займатися чим завгодно, починаючи з онлайн ігор, закінчуючи підробітком. Також, останнім часом активно розвивається дистанційне навчання.

Деякі Вузи вже почали надавати їм можливість вчитися, не виходячи з дому, але пропозицій не так багато.

Дистанційне навчання, всі за і проти такого способу отримання нових знань, потрібно зібрати до того, як ви погодитеся. За таку форму навчання обов’язково доведеться платити гроші.

Вибирати потрібно ретельно і не погоджуватися на пропозиції сумнівних компаній. В іншому випадку, ваш документ про освіту може виявитися не Екшн сним.

Як працює система дистанційного навчання?

В цілому, це сильно схоже на заочне навчання, при якому студенти не щодня відвідують установу.

Замість особистих відвідувань, при дистанційному навчанні лекції проводяться за допомогою інтернету. Також проводяться і здачі заліків з іспитами, документи відправляються на електронну пошту, після чого їх перевіряє викладач.

Для деяких людей це єдина можливість отримати освіту. Природно, цим користуються шахраї, які пропонують дипломи з нібито дистанційним навчанням.

Насправді, вони продають «липові» документи і беруть за це не жартівливі гроші, тому можна вчитися тільки в офіційних навчальних закладах.

Курси дистанційного навчання дешевше, це хороший варіант?

Чесно кажучи, відшукати гідні курси та викладачів занадто складно. Вони беруть гроші за навчання, а потім виявляється, що їм абсолютно наплювати, чому ви навчитеся.

Навіть якщо у них є необхідний рівень знань, вони не завжди здатні передати досвід іншим людям. Деякі навіть не мають педагогічної освіти (освіти або зовсім).

Нерідко в інтернеті пропонуються курси з копірайтингу, фрілансу, створення сайтів. Майже всі вони ідентичні і витрачати на них гроші немає сенсу.

Вся інформація є у відкритому доступі, в тому числі і на нашому блозі (рубрика для вебмайстрів, про фріланс, заробіток на копірайтингу). Прямо зараз ви можете зайнятися самоосвітою з допомогою сотень статей, які ми написали.

Звичайно, диплом в такому випадку ви не отримаєте, але при роботі в інтернеті він і не потрібен, тут саме головне-знання та навички (чим більше маєш, тим більше отримуєш).

Хочу купити якісні курси, де шукати?

За роки роботи в інтернеті доводилося спостерігати багато різних курсів від різних авторів. Лише зрідка вдавалося знайти щось вартісне. Євген Попов – ось чоловік, який побудував успішний інфобізнес і у якого Екшн сно є чому повчитися.

На його сайті ви можете придбати курси:

  • Супер Моушн (присвячений 2D графіку);
  • Уроки підвищення майстерності Photoshop;
  • Секрети майстра предметної фотозйомки;
  • Технічні фішки інфобізнес.

Ці і багато інші навчальні курси Екшн сно допомагають отримати нові знання, написані зрозумілою мовою і знайти щось подібне в інтернеті мені поки не вдавалося. Якщо вирішите витратити гроші на самоосвіту, то це найкращий варіант.

Дистанційне навчання не обов’язково має бути офіційним, ви можете організувати його самостійно, використовуючи безкоштовні джерела інформації.

Варто користуватися дистанційним навчанням? Якщо у вас немає іншої можливості одержати освіту у Вузі, то це вихід. Краще все ж піти хоча б на заочну форму навчання, так як сфера віддаленого отримання освіти ще не дороблена.

Найголовніше, не вірте шахраям, липові дипломи і «порожні» навчальні курси нікому не потрібні.

Цікаві статті