Екологічний заробіток на переробці сміття з Recyclix

909

Зміст

 • Чим займається компанія Recyclix?
  • Перші кроки і реєстрація Recyclix?
  • Що пропонує Recyclix своїм інвесторам?
  • Як працювати з Recyclix мало, але отримувати багато?

В сучасному світі так багато проблем, які вимагають негайного втручання. Яскравий тому приклад – тонни сміття, чого тільки не придумують, щоб від нього позбавлятися, а найкращий спосіб це його переробка. Ось тільки ніхто не хоче вкладати в це, без інвестицій проекти з переробки не запустити.


Екологічний заробіток на переробці сміття з Recyclix це не тільки можливість отримати прибуток, але і шанс зробити наш світ трохи чистішим.

При реєстрації вкажіть ID облікового запису майстра – 8AC9-36A4-C38A

Компанія Recyclix – це реальна організація, що займається переробкою відходів. Вони пропонують всім бажаючим вкладатися в розвиток цього бізнесу і на автоматі заробляти.

Чим займається компанія Recyclix?

Коротко ми пояснили, що це за організація, і яку функцію вона виконує. У штаті Recyclix працюють справжні професіонали своєї справи. Вони готові запустити переробку відходів, але у них немає достатнього обсягу коштів для проведення робіт. Тому вони запустили сайт і таким чином, залучають інвесторів.

Share4you: Сервіс автокопирования угод – ще один цікавий проект для примноження свого капіталу.

Подібні схеми інвестування стартапів широко поширені за кордоном. У нас вони не так популярні, тому що люди більше думають про себе, а не про довкілля. Однак тут можна непогано заробляти. Щоб ближче познайомити вас зі стартапом, давайте розберемо деякі особливості проекту:

 • всім новим клієнтам дають по 20 євро на старті;
 • багаторівнева партнерська програма 10%, 3%, 2%, 1%;
 • сайт русифікований (компанія переробляє сміття за межами РФ);
 • мінімальний депозит 20 євро;
 • мінімум до висновку 20 євро;
 • висновок банківським переказом, на картку VISA, PayPal і Bitcoin;
 • виплати автоматичні;
 • про Recyclix відгуки тільки позитивні;
 • розібратися в схемі заробітку зможе новачок;
 • ніякої активності не вимагається;
 • доходи нічим не обмежені.

Велика наЕкшн на компанія, яка встигла виплатити величезні гроші інвесторам. Те, що це не просто сайт, а реальна організація, є вагомим плюсом. Вони несуть відповідальність і працюють відкрито, надаючи своїм клієнтам всю необхідну інформацію.

Перші кроки і реєстрація Recyclix?

У будь-якій системі для старту заробітку потрібне проходження реєстрації. На цьому сайті пропонують заповнити невелику форму або авторизуватись через соціальні мережі:

При реєстрації вкажіть ID облікового запису майстра – 8AC9-36A4-C38A

Після цього ви потрапляєте на сторінку з інформацією про те, як відбувається отримання прибутку і додатковими даними:

В особистому кабінеті, при першому вході, з’явиться сповіщення про необхідність заповнити анкету. У ній потрібно вказати дату народження, ім’я і заповнити ще кілька полів. Також обов’язково підтвердіть пошту:

Після цього ви отримаєте 20 євро в подарунок зможете купити відходи. Робиться це просто, потрібно натиснути на спеціальну кнопку під статистикою свого профілю:

З’явиться вікно, де можна вказати, скільки кілограм відходів купується. Краще відразу витратити всі гроші, купивши 100 кг. сміття:

Далі починається процес переробки. За ним можна стежити в спеціальній формі (знаходиться внизу особистого кабінету). Відходи переробляються, їх можна продати на етапі дробленки або дочекатися отримання гранул (так виходить більше прибутку):

Продаж отриманого пластику приносить дохід, який можна виводити одним з доступних способів. Гроші з цього сайту приходять стабільно. Ось вам виплата з Recyclix:

В інтернеті відгуки про Recyclix з’являються все частіше, інвесторам подобається цей проект, з них вдається максимально швидко примножувати гроші. Плюс до всього, адміністрація дозволяє зациклити процес переробки, тобто щоб реінвестування відбувалося на автоматі.

Що пропонує Recyclix своїм інвесторам?

Наскільки вигідно вкладати в Recyclix? Це головне питання всіх, хто замислюється про інвестування. На головній сторінці сайту можна розрахувати дохід, вибравши певні умови. Давайте спробуємо провести розрахунки з сумою вкладу 1500 євро (+200 євро витрати на обладнання):

У формі потрібно вказати, на яку суму купуються відходи. Відразу ж буде показана частка і квота. У нижній частині вибирається кількість циклів – скільки раз гроші реінвестуються. Не раджу обирати 1 цикл, це марно. Краще ставити максимум на 10 циклів, по часу вийде довго, зате прибуток буде максимальної:

У цій таблиці представлені всі дані, за скільки продаються перероблені відходи, і який відсоток окупності досягається. Як бачите, валовий прибуток починає йти тільки з третього циклу. Заплуталися? Простіше подивитися кінцевий результат вкладень:

Якщо вкласти 1700 євро сьогодні, майже через рік, через 10 циклів сума збільшиться більш ніж на 200%. Загальний дохід 3400 євро, а чистий прибуток 1900 євро. Є сайти з більш вигідними умовами, але це вам не інвестиційна гра або якийсь лохотрон, це чесна і велика організація.

Як працювати з Recyclix мало, але отримувати багато?

Ми вже представили інструкцію для новачків вище, в принципі, розібратися в даній системі не становить праці. Навіщо постійно заходити на сайт і витрачати дорогоцінний час, коли можна повністю автоматизувати цей процес. Для цього потрібно встановити спеціальну функцію. Спочатку перейдіть до редагування профілю:

Цикли тривають по 35 днів, за цей час набігає 14% від депозиту. Багато хто забуває зайти на сайт вчасно і їх гроші просто «бовтаються» на балансі. Краще постійно тримати їх в обороті. Для цього в налаштуваннях потрібно вибрати «Автоматично починати заново і отримувати прибуток»:

В цьому випадку гроші реінвестуються кожен раз при завершенні циклу. Повна автоматизація заробітку, вам залишається тільки заходити і замовляти висновок з Recyclix.

Немає грошей для вкладів в екологічний бізнес? Використовуй додатковий заробіток без вкладень.

Вклади в Recyclix вже почали приносити дохід тисячам користувачів. Взагалі, не обов’язково розбиратися у всіх тонкощах і технічних процесах. Можна просто купити відходи і запустити переробку, після чого вивести прибуток. – Початківця інвестора не змушують вивчати специфіку роботи організації, на сайті все зроблено так, щоб кожен зміг зробити свій внесок.

Способи заробітку