Гра Coffee-farm

732

Як заробити в інтернеті багато грошей, якщо немає багато часу і великого стартового капіталу? Багатьом новачкам хотілося б отримати відповідь на дане питання.

Враховуючи мінімальний запас знань в електронній комерції, починаючим користувачам не підходять бінарні опціони або торгівля на Форекс, зате підходять інвестиційні гри.

Заробіток на грі Coffee-farm (гра закрита) ось один з кращих варіантів, якими можна скористатися з мінімальними вкладеннями.

Все, що буде потрібно робити – це посадити своє кавове дерево і збирати боби, щоб отримувати від цього прибуток. На старті видається бонус, тому ви легко зможете в усьому розібратися, навіть без інвестицій.

Як заробляють на грі Coffee-farm?

Після проходження реєстрації краще внести трохи грошей в гру, інакше доходи будуть занадто маленькі. Поповнення балансу проводиться через Payeer, але там можна вибирати різні способи (електронні валюти, банківські картки, з рахунку телефону і так далі).

Після внесення депозиту, йдіть у магазин і купуйте дерево:

Чим дешевше дерево ви купуєте, тим менше бобів воно приносить. За реєстрацію новачкам видається паросток, який приносить по 50 бобів в годину. Всі боби збираються і продаються в розділі «Ферма»:

Спочатку вам потрібно зібрати боби, а потім продати їх. 100 бобів – це 1 монета, а 100 монет – це 1 рубль. За добу росток приносить 1200 бобів, це 12 монет (12 копійок). Як бачите, з бонусу прибуток зовсім невелика, тому і потрібно поповнювати баланс.

При першому поповненні ви отримаєте бонус +50%, використовуйте це для купівлі найдорожчих дерев.

Монети, отримані з продажу бобів, поділяються на баланси для покупок і виведення порівну. Тобто половину зароблених грошей ви можете відразу виводити з гри, але для активації функції виводу, потрібно поповнити рахунок як мінімум на 50 рублів.

Якщо ви не будете вносити депозит, використовуйте обмінник і розвивайтеся з бонусного паростка. Коли ви переводите гроші на рахунок для покупок з балансу для висновку, додатково нараховується 20%.

Кожен день користувачам Coffee-farm видається бонус до 100 монет, не забувайте його збирати.

Крім цього, додатковий дохід ви можете собі забезпечити за рахунок залучення рефералів. Від депозитів запрошених людей вам нараховується 15%. Як ви будете рекламувати свою партнерську посилання не важливо, що можете створювати теми на форумах, використовувати соціальні мережі або вказувати її в коментарях на блогах.

Зараз проект Coffee-farm тільки починає набирати обертів і поки ще не володіє величезною популярністю, але зате це відмінний варіант для залучення нових учасників.

Також не забувайте, що крім цієї гри є і більш популярні проекти – Taxi Money, Golden Birds і Fermasosedi. Великий стартовий капітал не потрібно ні в одній грі.

Гра з виведенням грошей