Хмарний майнінг – куди вкласти гроші?

805

Зміст

 • Чи варто вкладати в хмарний майнінг?
 • Скільки потрібно вкласти в хмарний майнінг?
 • Як правильно вибрати сервіс хмарного майнінгу?
 • Як почати хмарний майнінг без вкладень?
 • Хмарний майнінг 2017 від Hashflare
 • Перевірений сервіси хмарного майнінгу Cryptotek
 • Старий, перевірений, наЕкшн ний хмарний майнінг від MinerGate
 • Інші сайти для заробітку на хмарному майнинге

Все більше людей починає займатися видобутком криптовалют, тому що вірять у перспективи розвитку цієї технології.

У 2017 році Екшн сно спостерігається різкий підйом курсів, комусь вдалося зробити на цьому мільйони, ще не все втрачено. У кожного є шанс отримувати прибуток, навіть нічого не роблячи.

Хмарний майнінг – куди вкласти гроші? З’являються нові компанії, які відкривають реальні ферми, закуповують обладнання і пропонують орендувати їх потужності. Їм це вигідно, тому що такий бізнес тягне за собою величезні витрати.

Крім покупки техніки, її ще потрібно обслуговувати, платити за електроенергію і так далі.

Чи варто вкладати в хмарний майнінг?

Деякі користувачі впевнені, що краще витрачати гроші на купівлю обладнання і самостійно добувати криптовалюту.

Пройшли ті часи, коли можна було з домашнім ПК збирати багато монет, зараз складність зросла в кілька разів, тому доводиться відкривати повноцінні ферми.

Справа ця непроста, потрібно не тільки розбиратися в технології, але і витратити величезний стартовий капітал.

Крім самого обладнання, витрати йдуть на приміщення для його встановлення, організацію системи охолодження, постійний витрата електрики, вдосконалення програмного забезпечення і багато чого іншого.

Потягнути таку справу не кожному під силу, а от орендувати хэшрейт не становить праці. Навіщо це роблять підприємці, ми вже пояснили, у них своя вигода. Які ж плюси отримують інвестори?

 • не доводиться самому ні в чому розбиратися;
 • налаштування займе кілька хвилин, перші кріптовалюти нараховуються вже через день;
 • у користувачів є широкий вибір компаній і алгоритмів;
 • прибутковість не найвища, розрахунок йде на довгострокові перспективи;
 • якщо курси криптовалют підніматимуться, це принесе більше прибутку;
 • можна одночасно добувати відразу кілька криптовалют;
 • реально почати взагалі без вкладень (але дуже складно).

Пасивний заробіток завжди залишається цікавим, хоча б тому, що нічого не доводиться робити для отримання прибутку. Головне не помилитися з вибором компанії, тому що в цій ніші зараз дуже багато шахраїв.

Скільки потрібно вкласти в хмарний майнінг?

Ніяких обмежень у фінансовому плані не встановлюється. Мінімальні суми настільки маленькі, що їх можна і не враховувати. По крайней мере, 10$-20$ цілком достатньо для перевірки кожного сервісу хмарного майнінгу.

Середня прибутковість таких системах варіюється від 135 до 200% в рік. Потрібно розуміти, що з такими ставками у великий плюс вдається вийти тільки з значним стартовим капіталом.

Тільки вам вирішувати, скільки вкласти у хмарний майнінг, чим більше інвестуєш, тим більше отримуєш потім прибутку.

Використовуйте тільки вільні гроші, в цьому виді інвестування є ризики (курс кріптовалюти впаде, техніка на фермі зламається, відсоток прибутковості знизиться і т. д.).

Як правильно вибрати сервіс хмарного майнінгу?

Новачкові буде складно визначитися з сайтом для заробітку, тому що зараз їх з’явилося безліч. Професіонали рекомендують ділити стартовий капітал на кілька проектів і тим самим знижувати ризики.

Однак варто користуватися послугами далеко не всіх компаній. При виборі спирайтеся на 4 важливих чинники:

 • Відкритість – компанія не повинна приховувати від своїх клієнтів нічого. Тому на їх сайті повинні бути розміщені фотографії, обов’язково повинен вестися блог, реальні контакти, інформація про співробітників і багато іншого.
 • Термін роботи – технології хмарного майнінгу не так давно дісталися до трендів, тому час існування сервісу є найважливішим параметром. Чим він більше, тим краще.
 • Потужності – на сайті обов’язково повинна бути інформація про те, якими володіє потужностями компанія. Це може виглядати як звичайний лічильник або як максимальне значення при оформленні контрактів.
 • Доступні валюти – бажано використовувати мультивалютні сервіси. Краще добувати різні типи монет, це також підвищує безпеку. При різких змінах курсів, не залишишся з порожнім кишенею.
 • Досвідчені інвестори перевіряють все досконально, перед тим як вкласти свої гроші в якусь систему. Вони звертають увагу не лише на ці фактори, враховують й інші нюанси.

  Новачкам варто почитати відгуки, в них часто представляють реальні дані, а не ті, що показані на сайтах компаній з хмарного майнингу.

  Як почати хмарний майнінг без вкладень?

  Створено чимало різних систем, через які можна збирати крипто гроші без копійки вкладень. Подивіться 4 способи заробітку Bitcoin, ці ж методи підходять і для інших криптовалют. Збирати доведеться довго, будьте до цього готові.

  Другий спосіб стартувати без вкладень в майнинге, це використовувати партнерські програми.

  У всіх системах діють реферальні мережі, залучаєш людей і отримуєш відсотки від їх депозитів або доходів. Справа теж непросте, тому що переконати людину в прибутковості цього способу, досить складно.

  На сайтах з хмарним майнингом не буває обмежень по типу трафіку, тому ви можете застосовувати будь-які способи набору рефералів.

  Є тільки один цікавий сервіс, де реально почати хмарний майнінг без власних вкладень. Називається він Eobot і там бонус доступний кожен день. По суті, звичайний кран, але нараховується бонус у тій валюті, яку ви обрали основний у своєму акаунті:

  В даній системі підтримуються всі відомі валюти і можна отримувати будь-яку з них за хмарного майнингу. У розділі Faucet потрібно вводити капчу, за це і нараховується щоденний бонус:

  Не розраховуйте на велику халяву, крани виплачують невеликі суми. Для прикладу ми вибрали основну валюту USD і зібрали подарунок:

  Вийшло півцента, на ці гроші точно не вийде запустити прибутковий хмарний майнінг. Саме тому краще відразу поповнити баланс на сайті.

  Робиться це просто, в розділі з депозитами потрібно згенерувати адреса гаманця, на який хочете перевести гроші і виконати переклад монет:

  Поповніть ви баланс або вирішите почати без вкладень, потрібно обмінювати всі кошти на хэшрейт. Для цього вирушаємо в розділ Exchange і вибираємо тариф SHA-256 4.0 з терміном контракту на 5 років (він найприбутковіший):

  Міняємо валюту на потужності і відразу ж отримуємо пасивний дохід. Система розрахує очікувану прибуток, залишається тільки чекати, коли набіжить велика сума для виводу. Якщо починати без вкладень, то про прибутки краще взагалі не думати, вона буде незначною.

  З іншого боку, ви зможете легко переконатися, що система працює і підрахувати реальний відсоток прибутковості.

  Хмарний майнінг 2017 від Hashflare

  З усіх проектів по заробітку на хмарному майнинге, під всі параметри з відбору потрапляє лише єдина система.

  Називається сервіс Hashflare, а на сайті ви можете почитати блог, подивитися фотографії устаткування, оцінити наявні потужності, ціни і доступні кріптовалюти, навіть без реєстрації.

  Про цей сайт в мережі найбільше позитивних відгуків. Основний алгоритм, яким користуються клієнти – це Scrypt, щоб добувати Биткоины:

  Є в них ще одна пропозиція по збору BTC, але на даний момент доступних контрактів немає. Полягають вони на рік, судячи з відгуків, середня прибутковість в системі близько 15% в місяць.

  Крім цього, пропозиції, є контракти з видобутку DASH і Ethereum. Ними користуються рідше, тому що Bitcoin викликає більше довіри:

  Зате тут немає плати за обслуговування і мінімальні суми нижче. Втім, тільки вам вирішувати, що добувати через викуплений хэшрейт і до якого алгоритму підключатися.

  Підключення виконується в кілька простих Екшн , а виплати приходять миттєво. Причому замовляти їх дозволяють хоч кожен день.

  Перевірений сервіси хмарного майнінгу Cryptotek

  На відміну від аналогічних проектів, цей створений компанією, яка займається не тільки майнингом. Криптотек американська компанія, але російська версія на сайті є. У яких напрямках вони розвиваються?

  • розробка програмного забезпечення для майнінг;
  • створення нового обладнання для майнінг;
  • вклади в перспективні стартапи;
  • трейдинг криптовалютами;
  • розкручування власної кріптовалюти.

  Компанія готова укласти реальний договір з клієнтом, всі питання можна задавати в технічну підтримку, вона чуйна. Крім видобутку Биткоинов, тут доступні і інші крипто монети. За рік з деякими з них реально вийти на прибутковість понад 200%:

  Такий калькулятор знаходиться на головній сторінці. Можна подивитися прибутковість по DASH, Ethereum, Litecoin та інших монет. Партнерська програма у них найбільш вигідна.

  Спочатку ви будете отримувати 5% з депозитів, але в міру збільшення загального обороту коштів, цей показник може збільшитися до 14%. Починайте запрошувати інвесторів прямо зараз і стартуйте без вкладень.

  Старий, перевірений, наЕкшн ний хмарний майнінг від MinerGate

  Останній проект, який ми настійно рекомендуємо використовувати – це MinerGate. Він заслужив величезну популярність за створений софт.

  Проста і зручна програма дозволяє добувати крипто гроші з будь-яких пристроїв. Її встановили сотні тисяч користувачів, кожен сам вирішує, які монети збирати.

  Тільки в програмі доступний вибір кріптовалюти, при хмарному майнинге тут здобуваються виключно Биткоины.

  Після класичної реєстрації, ви зможете зайти на вкладку Cloud Mining і вибрати обсяг потужності для оренди. На жаль, доведеться переводити кошти в BTC, не можна поповнити рахунок доларами:

  Вкладайте будь-яку суму, завантажуйте мобільний додаток і, перебуваючи де завгодно, ви зможете стежити за тим, як на вашому рахунку з’являються BTC. У цій системі теж є калькулятор для розрахунку очікуваного прибутку:

  Потрібно тільки ввести, скільки ви плануєте орендувати потужностей і система, тут же розрахувати, скільки прибутку вийде за день, тиждень або місяць. Процентні ставки тут найнижчі, зате проект стабільний, кілька років з них заробляю.

  Що стосується партнерською програмою, то система готова віддати до 75% від свого доходу, заробляти без вкладень теж можна.

  Інші сайти для заробітку на хмарному майнинге

  Всі сервіси, представлені вище, є перевіреними і стабільними. На кожному з них я зареєстрований і постійно отримую виплати. Однак користувачі рекомендують і інші хмарні майнинги.

  Судячи з відгуків, в деяких з них прибутковість ще вище. Вибір повинен бути завжди, тому коротко розглянемо і аналоги:

 • Genesis Mining – видобуток ведеться по алгоритму SHA-256, середня прибутковість 92% річних. Показник чи не найвищий, але це один із перших сервісів хмарного майнінгу в Рунеті. Кошти нараховуються щодня, мінімальна сума для виводу 30$, можна поповнити баланс з банківської карти.
 • Nicehash – хмарний майнінг з плаваючою прибутковістю. Ресурс якісний, але доведеться розбиратися в інтерфейсі. Крім того, що вони пропонують потужності в оренду, вони також беруть у систему обладнання користувачів. Мінімальний депозит 0.005 BTC, можна самостійно вибрати пул.
 • Bitminer – компанія є власником відразу декількох дата центрів. Вони використовують сучасне обладнання, добувають максимум можливих Биткоинов. На сайті представлений великий список використовуваних алгоритмів, а куплені потужності легко продати через спеціальну біржу.
 • Hashing24 – постійно потрапляє у рейтинги за сервісів хмарного майнінгу. Тут клієнти добувають BTC з допомогою орендованого обладнання. Є російська мова і відео інструкція для новачків. По суті, це реселлер, що працює з найбільшими компаніями, але вигідні умови.
 • Micro-btc – закордонний сервіс з самим цікавим оформленням. Користувачі відзначають зручну панель управління, а також можливість переглянути онлайн трансляцію з дата-центру. Мінімальна сума депозиту всього 0.001 BTC, а виплати можуть проводитися автоматично.
 • Cryptomonitor – в 2015 році запустили цей цікавий проект. Нехай вас не лякає концентрація реклами на ньому, виплати клієнти отримують стабільно. Найцікавіше, що контракти закриваються тільки після того, як користувач помножив у два рази свої гроші.
 • Насправді, подібних систем створено набагато більше. Однак зовсім молоді проекти або відверті лохотрони ми не будемо рекламувати. За цим сайтам хоча б можна знайти відгуки, інструкції та іншу інформацію.

  Грамотний інвестор завжди розподіляє свій капітал на кілька напрямків. З компанією Maya Group ви можете вкладати гроші в просування відомих сайтів.

  Про хмарний майнінг відгуки в мережі з’являються щодня. Хтось задоволений отриманою прибутку, хтось скаржиться на низьку прибутковість або шахраїв. У будь-якому разі, варто спробувати цей метод, адже він не просто так завоював таку популярність у всьому світі.

  Все про криптовалютах