Криптовалюта Bitcoin – майнінг або трейдинг, що краще?

641

Зміст

  • Майнінг кріптовалюти
  • Трейдинг на котируваннях Bitcoin

Повальне захоплення криптовалютами і популяризація Bitcoin, як фінансового інструменту трейдингу, призвели до динамічного зростання його вартості. У свою чергу це спричинило вибух інтересу до даної інформаційної валюті, як засобу вкладення заощаджень серед простих громадян.

Ми пропонуємо вам розібратися – який прийом отримання доходу на криптовалюте дає максимальний результат, вимагає невеликих зусиль і має максимально простий режим. За основу візьмемо два класичних прийому – трейдинг на котируваннях даного активу і майнінг Bitcoin.

Майнінг кріптовалюти

Отже, почнемо аналіз з майнінгу, як класичного способу отримання кріптовалюти. Для початку розберемося в самому понятті. Майнінг являє собою рішення алгоритму кріптовалюти за допомогою спеціалізованого технічного обладнання, за який нараховуються монети Биткоин.

Для роботи й одержання доходу в такому технічному режимі буде потрібно досить складне устаткування. Основним інструментом вирішення складного алгоритму кріптовалюти є потужна відеокарта і, звичайно ж, безпосередньо сам персональний комп’ютер. Це, мабуть, одна з основних проблем майнінгу.

Справа в тому, що майнеры попитом на відеокарти створили дефіцит, що суттєво збільшило вартість відеокарт – в середньому для покупки необхідних інструментів потрібно 800-1000 USD. Погодьтеся,досить великі вкладення вже на початковому етапі.

Друге технічне обладнання для майнінг має високе споживання електрики, тому готуйтеся до додаткових витрат. Крім цього, майнінг досить затратна по часу заняття, тому на швидке зростання прибутку не сподівайтеся.

Що стосується основного питання – рівня прибутковості майнінгу, то тут також спостерігаються певні складності. Сьогодні одна відеокарта приносить майнеру в середньому 8 доларів.

Причиною такого низького рівня прибутковості є щорічне ускладнення завдання кріптовалюти і способу її вирішення – це знижує продуктивність технічних інструментів і, відповідно, зменшує дохід майнера.

Якщо говорити прямо, то отримання великого прибутку від майнінгу кріптовалюти сьогодні є прерогативою великих ферм з величезними інформаційними ресурсами. Як ви самі розумієте, для створення великої платформи для майнінг потрібні величезні фінансові вкладення.

Трейдинг на котируваннях Bitcoin

Використання Биткоина як інструменту трейдингу – це більш простий і прибутковий режим заробітку на криптовалюте. Тут можна запропонувати кілька варіантів – обмінні операції даного інструменту на спеціалізованих сервісах, торгівля на ринку Форекс і бінарні опціони.

Перший варіант зажадає великих фінансових вкладень, так какстоимость кріптовалюти сьогодні просто неймовірна – 2500 USD за одну монету. Другий варіант відрізняється мінімальною ліквідністю і порівняно складним принципом отримання доходу.

Ми пропонуємо уважно вивчити бінарний трейдинг на котируваннях Bitcoin. Цей прийом у своїй основі має принцип біржового трейдингу, але з дуже привабливими для простого онлайн инвестораотличиями.

Тут актив не купується і не продається! Основним інструментом отримання прибутку є ставка бінарним опціоном на зростання або зниження вартості активу. Таким чином трейдеру абсолютно все одно зростає ціна Биткоин або падає, прибуток можна отримати на будь-якому русі котирувань.

Крім цього, опціон належить до строковим контрактом, тому інвестор має можливість регулювати час отримання прибутку,яка може коливатися в діапазоні від 60 секунд до 24 годин. І, звичайно, про прибутковості бінарного трейдингу на криптовалюте – при активній роботі на ринку протягом дня можна збільшити інвестиційний капітал на 100%!

Тепер про технічну сторону трейдингу – що для цього потрібно? Щоб почати заробіток на бінарному ринку буде потрібно зовсім небагато: перше, – це торгова платформа від брокера бінарного ринку, де пропонується як інструмент трейдингу Bitcoin. Наприклад, Биткоин доступний на платформі безпечного та професійного оператора Binomo:

Друге, – мінімальний капітал об’ємом 10 доларів. Порівняно з початковими вкладеннями в майнінг, це зовсім незначна сума. І третє, – ефективна торгова стратегія, яка дозволить оформляти максимальна кількість прибуткових контрактів. Ці системи розміщуються у вільному доступі, тому з вибором проблем немає!

Це весь набір необхідних інструментів для заробітку на Биткоин в режимі трейдингу бінарними опціонами.

Підведемо підсумки. Складні алгоритми видобутку кріптовалюти у форматі майнінгу і низький рівень прибутковості такого підходу сьогодні не можуть повністю задовольнити інвесторів, але на противагу цьому, бінарні опціони відкривають вельми перспективні переваги для отримання прибутку на даному фінансовому інструменті.

Все про криптовалютах