Мультивалютний гаманець і обмін криптовалют на Cryptonator

770

Зміст

 • Сервіс Cryptonator обман?
 • Реєстрація та налаштування безпеки
 • Криптонатор – зручний гаманець криптовалют
 • Як поповнити рахунок на Cryptonator?
 • Як перекладати або виводити гроші з Cryptonator?
 • Комісія на виведення з Cryptonator
 • Обмін, покупка і продаж криптовалют на Cryptonator
 • Оплата послуг за кріптовалюти на Криптонаторе
 • Мобільна версія Cryptonator
 • Реферальна програма Криптонатор
 • Cryptonator Wallet реальні відгуки

Ніша криптовалют продовжує дивувати і привертає все більше уваги. Зараз всі женуться за Биткоинами та іншими цифровими монетами. Тому з’являється багато якісних сервісів, що дозволяють зберігати, купувати та обмінювати токени.

Тільки найчастіше доводиться реєструватися на декількох проектах для всіх цих Екшн .

Мультивалютний гаманець і обмін криптовалют на Cryptonator поєднує в собі всі переваги онлайн рахунків і бірж. На цьому сайті зручно виконувати усі операції, а за рахунок високого рівня захисту, монети знаходяться в безпеці.

Зараз ви дізнаєтеся, як користуватися системою і чому її вибирають професіонали.

Сервіс Cryptonator обман?

Є в мережі деякі відгуки, де про систему розповідають в негативному ключі. Докази ніхто не надає, і ми давно користуємося сервісом, проблем з ним поки не виникало. Тому огляд пишеться на чесний і перевірений проект з хорошою репутацією.

Якщо ви шукайте самий безпечний спосіб зберігання токенів, то краще вибрати апаратний гаманець Nano S. Купивши спеціальний пристрій, ви захиститеся від зломів і не будете залежати від якихось сайтів.

Почнемо з того, що Криптонатор об’єднує в собі мультивалютний гаманець для криптовалют і обмінник. Одночасно зручно зберігати токени і міняти їх між собою, або на фіатні гроші. Аналогів у нього багато, але проект має ряд переваг:

 • підтримується 19 криптовалют (серед них Bitcoin, Dogecoin, DASH, Ethereum тощо);
 • під фіатні гроші доступні окремі рахунки (рублі, долари, гривні, євро);
 • понад 700 тисяч відкритих рахунків і більше 20 мільйонів транзакцій;
 • швидко, легко і зручно поповнювати баланс і виводити гроші;
 • багато способів поповнення і виведення;
 • обмін криптовалют і фіатних грошей виконується миттєво;
 • різні настройки безпеки, високий рівень захисту;
 • максимально зручний інтерфейс;
 • сайт підтримує російську мову;
 • безкоштовний мультивалютний онлайн гаманець для кріптовалюти;
 • ще зручніше управляти рахунком через мобільні додатки;
 • верифікацію проходити не потрібно, повна анонімність;
 • сервіс пропонує встановити оплату криптовалютами на своїх сайтах;
 • доступна оплата різних послуг криптовалютами (інтернет, телебачення тощо).

Зараз біржа Cryptonator активно набирає популярність, вона виділяється серед аналогічних проектів. Особливості представлені, причому проект покращується і вдосконалюється. З часом з’являються нові кріптовалюти.

Реєстрація та налаштування безпеки

Плати за реєстрацію, а вона проходиться за пару хвилин. Вибравши відповідний пункт меню на офіційному сайті Криптонатор, потрібно буде лише вказати пошту і пароль (вибирайте особистий рахунок, якщо не плануєте підключати прийом оплати на своєму сайті):

На Криптонаторе користувачам доступні різні параметри безпеки. Про захист коштів краще подбати заздалегідь, тому після реєстрації вирушайте у відповідний розділ і підключайте двофакторну авторизацію:

Доведеться виконувати більше Екшн при наступних входах в аккаунт, але краще витратити кілька зайвих хвилин, ніж дати шанс хакерам списати гроші з балансів. Додайте свій IP довірені (якщо у вас не динамічний адресу), тоді вхід буде доступний тільки з вашого ПК.

Криптонатор – зручний гаманець криптовалют

Використовуючи одночасно кілька монет, доводиться реєструватися на різних сайтах, встановлювати клієнтські програми і так далі.

Криптонатор вирішує цю проблему, тому що після реєстрації в системі кожен користувач автоматично отримує рахунки під різні токени:

Баланси відображаються в розділі з такою ж назвою, а по кожному з них доступні функції при натисканні на стрілку.

Зручно, що під балансом ведеться перерахунок у валюту, яка обрана основний (параметр знаходиться в налаштуваннях облікового запису). На даний момент Cryptonator підтримує валюти:

 • Bitcoin;
 • Bcash;
 • Blackcoin;
 • Ethereum;
 • DASH;
 • Dogecoin;
 • Bytecoin;
 • Emercoin;
 • Litecoin;
 • Peercoin;
 • Monero;
 • Primecoin;
 • Reddcoin;
 • Zcash;
 • Ripple.

Плюс до цього у списку знаходиться ще 4 рахунки для національних валют. Нові кріптовалюти додаються не часто, в основному, це популярныетокены з високою ліквідністю.

Як поповнити рахунок на Cryptonator?

Якщо ви ще не стали власниками криптографічних монет, але готові купити їх за реальні гроші, то після реєстрації вносите депозит на рахунок в національних валютах. Тут все просто, вибираєш зі списку один баланс (наприклад, рублі) і натискаєш кнопку:

В залежності від обраної валюти, змінюються способи поповнення. Комісія, мінімальна та максимальна сума депозиту залежить від обраного методу. У випадку з рублями, бажано проводити поповнення через електронні гаманці:

Вводиш суму, підтверджуєш операцію. Дещо інші дії доведеться виконати для поповнення криптовалютного балансу. При виборі одного з гаманців, спочатку потрібно створити адресу. Потім його можна використовувати для отримання переказів:

Таким чином ви зможете перевести на Криптонатор всі свої монети з інших ресурсів або внести депозит через обмінники.

Багато використовують систему для отримання платежів з сайтів для заробітку. Їм знадобиться автоматичний обмін (кнопка показано вище на зображенні:

На будь-який гаманець можна підключити автообмін в іншу валюту. Коли на адресу будуть надходити монети, їх тут же конвертують у вибраний альткоин (або в фіатні гроші) і переведуть на відповідний рахунок.

Як перекладати або виводити гроші з Cryptonator?

У випадаючому списку функцій з балансами є кнопка для виведення коштів. При натисканні на неї ви потрапите в розділ «Надіслати», тому можете самі з головного меню вибрати цей пункт.

Там буде представлена спеціальна форма. В залежності від вибраного рахунку, вам буде запропоновані різні напрямки перекладу:

Зараз доступні переклади фіатних грошей тільки через Яндекс або Payeer. Якщо ви хочете отримати кошти на банківську картку, краще вибрати другий варіант.

Пройдіть звичайну реєстрацію на Пэйер і перекладаєте з гаманця гроші на карту. В Яндекс.Гроші для цього потрібно верифікація.

Комісія на виведення з Cryptonator

При виборі сервісу для зберігання та обміну криптовалют, користувачі завжди порівнюють комісії. Нікому не хочеться віддавати надто великі відсотки.

На Криптонатор комісії не найнижчі, але вони фіксовані (а не у відсотках). У відповідному розділі на сайті є таблиця з необхідними даними:

Тут представлені ставки зборів біржі, вказані нижче додаткові комісії платіжних систем при виведенні. Як бачите, використовувати Yandex.Money найбільш вигідно, але краще перед проведенням операції ще раз все перевірити, тому що показники плаваючі.

Обмін, покупка і продаж криптовалют на Cryptonator

Одна з головних функцій Криптонатора, заради якої багато реєструються на сайті – це миттєвий обмін. Легко і просто купити, продати або обміняти криптографічні і фіатні гроші.

В розділі «Обміняти» перебуває звичайна форма, вибираєш валюту, яку віддаєш і рахунок, на який хочеш отримати кошти:

Калькулятор миттєво конвертує валюту, користувач точно знає, скільки отримає. Котирування тут завжди актуальні, але не завжди найвигідніші. Тому варто перевірити ордери на кращих біржах криптовалют.

Там ви також зможете придбати токени в інших людей за зниженою ціною і потім перевести їх на баланс в Cryptonator.

Оплата послуг за кріптовалюти на Криптонаторе

Ще одна фішка сервісу, що дозволяє використовувати кріптовалюти, як звичайні гроші. Багато великі компанії готові прийняти в якості оплати криптографічні гроші або

Криптонатор просто поміняє їх на національні валюти, щоб допомогти користувачам провести оплату послуг і товарів:

За Биткоины та інші альткоины можна поповнити баланс телефону, внести гроші в онлайн гру, оплатити послуги провайдерів і так далі. На зображенні вище представлені найбільш популярні сервіси, в розділі «Заплатити» ви також знайдете ось такий список:

Купуйте за Bitcoin, ETH, LTC та їх аналоги ігри, оплачуйте інтернет або навіть купуйте транспортні карти. Список доступних сервісів поступово розширюється. Нам поки не зустрічалося схожих сайтів з таким функціоналом.

Мобільна версія Cryptonator

Сервісом набагато зручніше користуватися з мобільних пристроїв через спеціальний додаток. Воно створене тільки для Android. Встановлюєш, авторизуешься і в основному вікні спостерігаєш свої баланси:

По кожному рахунку доступна історія, всі функції, як і на сайті. У налаштуваннях можна включати або відключати деякі гаманці. Є окремий розділ для обміну, транзакції проводяться миттєво:

Проводите будь-які операції, онлайн версію можна і зовсім не заходити. Висновок з Криптонатора тут теж доступний, а ще можна використовувати утиліти:

Часто знадобиться конвертер Cryptonator та курси криптовалют. В одному мобільному додатку вдається тримати відразу кілька типів монет, та ще й керувати ними.

Реферальна програма Криптонатор

Крім зручної роботи з криптовалютой, через цей сайт реально заробляти гроші без вкладень. Зараз багато людей зацікавлені в подібних системах, а їх ви можете запрошувати за своєю партнерському посиланню.

Вона знаходиться у розділі з налаштуваннями і там же пропонується їй поділитися через соціальні мережі:

Умови дуже прості, коли загальний обсяг обмінів ваших рефералів досягає 1000$, ви і вони отримуєте по 10$ бонус. Застосовуйте різні методи набору рефералів, можливо, перших учасників у свою команду ви знайдете серед реальних знайомих.

Cryptonator Wallet реальні відгуки

Гаманцем-обмінником криптовалют вже користуються сотні тисяч людей зі всього світу. Природно, система отримала багато відгуків та її обговорюють на всіх великих форумах.

Якщо б думки користувачів були переважно негативні, огляд ми б не стали писати. Найчастіше зустрічаються такі коментарі:

Сервіс реально корисний та зручний, але багатьох не влаштовують значні комісії і постійна зміна процентних ставок на висновок.

Також деякі стверджують, що котирування для обмінника сильно відрізняються від реальних (аж до 500$), але при перевірці цього твердження, ми помітили максимальну різницю лише в 100$ (взагалі складно знайти якісний обмінник, на якому курс був би нижче, ніж реальна котирування).

Якщо ви плануєте заробляти на трейдингу, то дивіться на якій біржі краще торгувати криптовалютой. Все-таки Криптонатор більше підходить в якості зручного гаманця, ніж отримання прибутку з обмінів.

Позитивні відгуки про Cryptonator переважають, негативних частіше представлені помилки самих користувачів (наприклад, не перевірили комісію). У будь-якому випадку, гідних аналогів у цього проекту в Рунеті поки немає.

Настільки простих і зручних інтерфейсів не пропонують інші гаманці, до того ж тут є вбудований обмінник і легко виводяться фіатні гроші.

Все про криптовалютах