Платні опитування в інтернеті — 12 онлайн-сервісів для заробітку грошей

3203

Зміст

 • Хто спонсорує платні опитування за гроші?
 • Як проходити платні опитування в інтернеті за гроші?
 • Підбірка ТОП кращі сайти платних опитувань
 • Поради по заробітку на платних опитуваннях
 • Як вичавлювати максимум з опитувальників?

Далеко не кожен користувач інтернету готовий будувати кар’єру в мережі. Багато шукають лише підробіток, щось просте, щоб хоча б пару тисяч в місяць, отримувати без напрягу.

Поспішаємо вас порадувати, це цілком реально, а платні опитування з виведенням грошей ідеально підходять новачкам і не вимагають ніяких вкладень.

Платні опитування в інтернеті – 12 онлайн-сервісів для заробітку грошей ми зібрали для наших читачів. Насправді, проектів набагато більше, але не всі вони викликають довіри.

Тут часто зустрічаються шахраї, які тільки на внутрішній баланс нараховують гроші, а коли справа доходить до виплат, всі заморожується.

Хто спонсорує платні опитування за гроші?

Головне питання всіх новачків – сайти опитувальники правда платять? Так, гроші з них приходять, але не такі великі, як хотілося б.

Найголовніше, знаходити час на проходження опитувань і вибирати перевірені проекти. Зовсім недавно я отримав чергову виплату з самого популярного опитувальника Anketka:

Оплата за участь різна, її встановлюють замовники. Мінімальну винагороду в 5 рублів отримуєш, якщо не підходиш для участі (відповівши на перші 2-3 питання). Хто замовляє це і платить гроші?

Великі компанії, їм потрібно думка споживачів і цільової аудиторії, щоб поліпшити свої послуги або товари. Приміром, ряд цих компаній часто користується опитувальниками:

 • LG;
 • СпортМастер;
 • Ford;
 • Colgate;
 • Ощадбанк;
 • Kitekat;
 • Danone;
 • Mailru;
 • Бінбанк.

У них просто немає платформи, щоб опитати своїх клієнтів та інших людей. Тому вони виділяють солідні суми і шукають респондентів через спеціальні сервіси.

Платні опитування в інтернеті з виведенням грошей приваблюють великі аудиторії, необхідну статистику вдається зібрати швидко.

Як проходити платні опитування в інтернеті за гроші?

Ставитися до заробітку на опитуваннях треба тільки до заробітку. Чому? Тому що платять не так багато. Анкетування проводиться не часто, з кожного сайту приходить до 10 запрошень на місяць.

Максимум півтори години в місяць йде на роботу. Зареєстровані користувачі отримують на Email ось такі листи:

Запрошують взяти участь в опитуванні, який займає не більше 35 хвилин з оплатою в 5 або 70 рублів.

Важливо швидко реагувати на запрошення, тому що багато учасників і необхідну кількість респондентів швидко набирається. Після переходу до анкети, починають відкриватися прості запитання:

У них немає правильної відповіді, люди діляться своєю думкою. Щоб захиститися від довільних відповідей, в опитуваннях часто повторюються питання або задаються з хитрістю.

Тому, хоча б швидко пробегаться за текстом, все ж варто. Інакше ви будете постійно спостерігати напис, що ви не підходите під необхідні критерії.

Підбірка ТОП кращі сайти платних опитувань

Як вже говорилося, запрошення приходять не часто. Тому, є сенс зарегистрирваться на декількох проектах. Платні опитування за гроші відразу на карту ви навряд чи знайдете, частіше використовуються електронні гаманці і номери телфонов.

Крім цього, скрізь встановлений мінімальний поріг для виводу. Щоб не наткнутися на розлучення, реєструйтеся в цих системах:

 • Anketka – найпопулярніший опитувальник, за анкети платять золотими або рублями. Виплати від 1000 рублів на номер телефону. За бали можна купувати реальні товари, ноутбуки, смартфони, ноутбуки. Постійно проводяться конкурси і платять по 10 рублів за кожного запрошеного друга, коли він проходить свій перший опитування.
 • Voprosnik – проходиш реєстрацію і отримуєш бонус 5 рублів. Заповнюєш анкети і отримуєш 15-500 рублів, а якщо ще і запрошуєш друзів, з їх заробітку приходить 10%. Додатково пропонують відповідати на окремі запитання інших учасників або навіть ставити їх за винагороду.
 • Moemnenie – проходь опитування, отримуй бонуси і витрачай їх на реальні товари. Вибір величезний, можна замовляти шарфи, сноуборди, кофемашини, іграшки і так далі. Платять до 100 бонусів за анкету, 30 бонусів за запрошеного друга, є міні опитування. Бонусами можна оплачувати 20% від покупок на сайтах партнерів.
 • Platnijopros – майже 3 мільйони людей вже зареєструвалися на цьому сайті. По-перше, тут найчастіше з’являються доступні анкети. По-друге, мінімальна сума найнижча – 300 рублів. Платять по 20-40 рублів за опитування. Можна залучати рефералів і отримувати 10% від їхнього доходу. За реєстрацію бонус 10 рублів.
 • Myiyo – німецький проект з виплатами на банківські картки або PayPal від 20 євро. Запрошення приходять рідше, зате респондентам платять до 10 євро. За реєстрацію і заповнення профілю дадуть 600 очок, що становить близько 50 рублів. Швидко набрати 20 000 очок для виводу не вийде лише за окремих опитувань.
 • Mr-survey – єдиний проект, де розділена реєстрація для росіян, українців і білорусів. Мінімум до висновку 300 рублів, способи залежать від країни. Користувачам з Росії пощастило, їм доступні платні опитування з виведенням грошей на спеціальну подарункову карту.
 • Rublklub – 750 рублів потрібно зібрати, щоб вивести кошти на PayPal, QIWI або телефон. Дрібні опитування проводяться постійно, платять за них до 40 рублів. Постарайтеся максимально заповнити свій профіль, щоб частіше надходили запрошення. На додаток на сайті встановлена функція кешбека для покупок в інтернеті.
 • Expertnoemnenie – на телефон або Webmoney можна замовити виплату від 500 рублів. За проходження опитування платять від 30 до 1000 рублів. Всередині системи використовуються бали. Є партнерська програма, платять за 15.5 рублів за реферала, але за умови, що він заповнив хоча б одну анкету.
 • Opros-24 – опитування на цьому сайті замовляються для тестування, розкручування нових брендів, створення наукових праць і так далі. За анкету платять 20-40 рублів, виплати на банківський рахунок. В цілому, респонденти заробили у цій системі 1.5 млн. руб. Гроші можна переводити на благоЕкшн ність.
 • Toluna – мінімум 500 рублів потрібно зібрати для виводу на телефон (або 830 р. на PayPal). Зароблені засоби можна використовувати і для покупок на сайтах партнерів. Опитування проводяться часто, а крім цього запускаються конкурси та лотереї. Фішка системи, це можливість тестування товарів, не виходячи з дому.
 • Globaltestmarket – сервіс іноземний, тому виплати тільки через PayPal (мінімалка приблизно 200 рублів). Система популярна у всьому світі, тому тут найбільше клієнтів. Кожен квартал проводиться лотерея між учасниками, розігрують до 1000 доларів.
 • CashBox – платні опитування на цьому сайті, лише додатковий вид заробітку. Система більше відома, як знаряддя для роботи в соціальних мережах. Сюди додають прості завдання типу зробити репост або написати коментар. Також є мобільний додаток для заробітку на установці безкоштовних ігор.
 • Не вибирайте, просто реєструйтеся у всіх системах. Все одно респондентів набирають не часто, тому часу вам точно вистачить на роботу зі всіма сервісами.

  Платні опитування онлайн уже приносять додатковий дохід мільйонам людей, поповнюйте їх ряди, деяким навіть подобається заповнювати анкети.

  Поради по заробітку на платних опитуваннях

  Здавалося б, така проста підробіток, що тут можна порекомендувати, крім швидкої реакції на пропозиції. Насправді, в цій справі теж є свої тонкощі. Щоб ефективно заробляти на анкетах в інтернеті, дотримуйтесь правил:

  • створюйте власну добірку опитувальників. Нові сайти продовжують з’являтися, а також на відомих проектах додають заробіток на платних опитуваннях;
  • коли почнете реєструватися на сайтах, вказуйте свій основний Email, він повинен бути один, щоб не доводилося потім перевіряти кілька ящиків;
  • також при реєстрації слід вказати більше даних про себе. Пишіть, що у вас є діти, автомобіль, домашні тварини і так далі. Це підвищить шанси потрапити в список респондентів;
  • часто в перших питаннях запитують «чи Працюєте ви або хтось із родичів у сфері ЗМІ, маркетингу, PR, навчання». Ставте відповідь «Ні», інакше опитування завершиться;
  • на питання з приводу віку, регіону проживання і т. д. потрібно відповідати, як зазначено в анкеті або знову ж ризикуєте не пройти опитування повністю;
  • коли вас запитують «Купили б ви» або «Вам це подобається», завжди відповідайте «Так». Потрібно показати свою зацікавленість, адже опитування часто проводяться тільки для реклами;
  • відразу після реєстрації не завжди починає приходити багато запрошень, для додавання вашої анкети в базу потрібен час.

  Цілодобово сидіти і заповнювати анкети не вийде, тому і перетворити таку роботу у постійне джерело прибутку не вдасться. З іншого боку, участь у платних опитуваннях щедро оплачується, враховуючи витрати часу.

  Як вичавлювати максимум з опитувальників?

  Після реєстрації на сайтах з платними опитуваннями, ви одночасно стаєте їх партнерами. У розділах «Запросити друзів» або «Партнерська програма» ви побачите форми для розсилки запрошень по Email або отримаєте звичайну посилання. Виглядає це так:

  Якщо доступна реф. посилання, то її ви можете розміщувати де завгодно, хоч на своїй сторінці в соціальній мережі. Якщо застосовувати всі способи набору рефералів, команда буде швидко зростати.

  Найчастіше співпраця пропонується на відсотках від заробітку або з фіксованою оплатою за кожного учасника.

  Почитайте про заробіток на рефералах без вкладень з 20 сайтами, на залученні учасників в різні проекти вдається збирати солідні гроші.

  Кращі платні опитування приносять нормальний профіт, але потрібно розуміти, що це всього лише підробіток. У перший місяць не всім вдається отримати прибуток, тому що не набирається мінімальна сума для виводу.

  Не переживайте за це, якщо користуєтеся одним з представлених вище сервісів, точно отримаєте виплати.

  Способи заробітку