Зміст
- Тема для сайту
- Пошук сайтів на телдери
- Сайти з відкритим доступом до статистики: де шукати?
- На які дані звертати увагу при вивченні статистики?
- Пошук сайтів на серч
- Окупність сайту
Самостійні тематики, мають всього декілька сайтів і дуже багато трафіку, називають прибутковими нішами. Якщо зайняти знайти такий ласий шматок в інтернеті, можна добувати цільовий трафік.
Повірте, таких ніш досить багато. Зараз ми докладно розповімо, як діяти, щоб досягти бажаного. А заодно, рекомендуємо вивчити таку пропозицію – «Серйозний заробіток в ніші Payday Loans».
Тема для сайту
Перше, що потрібно зробити – визначити тему для сайту, адже від цього фактора буде залежати прибутковість вашого нового ресурсу у вільній ніші. Тема не може бути трендом, передбачити, що буде актуальним через деякий період часу, неможливо. Ми рекомендуємо не вибирати напрямки, порушують закон країни, а також тематики, не дозволяють монетизувати трафік (Секрети монетизації сайту).
Ваша мета – нескладна видобуток трафіку з невеликими вкладеннями за найкоротший період часу. Орієнтуючись на ці поради, підберіть теми, що відповідають перерахованим умовам. Щоб легше розібратися і прийняти правильне рішення, можна вивчити актуальні пропозиції продавців сайтів. Рекомендуємо скористатися біржею сайтів телдери або вивчити серч сайти.
Пошук сайтів на телдери
Почнемо роботу з телдери. Оцінка сайту – хороша, у всякому разі, на сервісі функціонує дуже зручний пошуковик. Можна вбити запит, вказавши необхідні характеристики, і програма тут же видасть перелік відповідних результатів.
Запит можна зробити такий: сайт з доменом з доходом від 1000 рублів. PR і ТИЦ – до 0, джерела доходу – тизерну мережі (як заробляти на тизерах?), контекстна реклама і т. д.
Тепер обчислюємо найбільш підходящі тематики за низкою зазначених вище критеріїв. Дуже важливо підібрати саме вузькі ніші, де і буде створюватися новий ресурс. Визначаючись з нішами, рекомендуємо враховувати запити за статистикою, показують найбільш точний пошук, за яким буде зЕкшн снюватися перехід на сайт.
На відміну від вордстара, рустата і інших пошукових програм-підказок, ці значення показують високу точність на 100%.
Як відомо, на продаваних ресурсах завжди закритий доступ до статистики. Як переглянути цікаву для вас інформацію? Вирішити цю проблему можна тільки двома способами:
- просто попросити у продавця доступ до статистичних запитам, представившись потенційним покупцем;
- якщо перший спосіб не прокотить, рекомендуємо підшукати ідентичні ресурси з відкритим доступом до потрібної інформації.
Сайти з відкритим доступом до статистики: де шукати?
На які дані звертати увагу при вивченні статистики?
Тепер потрібно проаналізувати отриману інформацію і заздалегідь продумати, чи зможуть взяті запити просунути сайт в десятку кращих. Позиції щодо запитів і беки домену допоможуть провести поверхневий аналіз.
Можливо, вас також зацікавить – «Як стати успішним вебмайстром».
Пошук сайтів на серч
Використовуючи серч можна переглянути заголовки тем з урахуванням доходу сайту. Теми з ТИЦ означають монетизирацию сайту продажними посиланнями, такі варіанти не підходять для вашої мети.
Для розуміння розглянемо варіант андроїд порталу з такими параметрами:
- файли розташовані на піддомені;
- PR і ТИЦ 0 значенням;
- відвідуваність ресурсу в даний час 1300+;
- переходи з яндекса – 49%;
- з гугл – 29%;
- закладки – 21%.
Вивчивши параметри, переходимо на сайт і дивимося іншу інфу: 400 сторінок в індексі, вік домену – 3 роки. Параметри даного сайту відмінно підходять за всіма критеріями.
При виборі, також враховуйте витрати на розвиток сайту і прораховуйте дохід. Не поспішайте зі своїм рішенням, грамотно вивчайте схожі лоти і аналізуйте отриману інформацію. Від вашого рішення буде залежати успішність початої справи і рівень доходу з обраної ніші.
Окупність сайту
Як отримати прибуток зі свого сайту? Коли неконкурентна ніша буде знайдено, переходимо до прорахунку окупності. Для вирішення цієї задачі рекомендуємо скористатися наступною схемою:
- шукаємо лоти по обраної темі;
- вивчаємо зазначені дані (продавці зазвичай вказують методи монетизації і рівень доходу);
- при відсутності необхідної інформації, можна написати в лічку продавцю і задати всі запитання;
- проаналізуйте кілька лотів і зробіть відповідний висновок – чи є сенс починати роботу чи ця гра не варта свічок!
Якщо після вивчення всіх параметрів ви все-таки прийняли рішення створювати сайт вільної ніші, починаємо справі, не забуваючи проводити оптимізацію сторінок під вибрані ключі. Також рекомендуємо почитати – «10 помилок заробітку на сайтах».
Сайт готовий: що робити далі:
Удачі в новій справі!
Рубрика для вебмайстрів