Позика грошей онлайн на Займи Просто

1186

Складності у фінансовому плані бувають навіть у тих людей, які отримують гідну заробітну плату.


Що робити, якщо потрібні гроші, але займати їх не у кого і кредити в банку не дають? Ви можете відправити заявку до спеціального онлайн сервіс, який видає невеликі кредити без відвідування банку.

Позика грошей онлайн на Займи Просто – рішення будь-яких фінансових проблем, що не потребують великих витрат.

За допомогою цього сервісу можна швидко і без зусиль подати заявку на отримання міні-кредиту до 15 000 рублів. Як говориться «Позичити до зарплати», але повернути гроші потрібно буде в строк і з відсотком.

Де взяти гроші в борг в інтернеті?

Щоб отримати невеликий кредит в Zaymiprosto, вам потрібно наступне:

  • мобільний телефон для зв’язку з співробітниками цієї компанії;
  • паспорт громадянина РФ, з встановленою пропискою в Росії;
  • офіційне працевлаштування та платоспроможність для повернення грошей;
  • заповнена онлайн заявка на отримання грошей.

Про останній пункт хотілося б пояснити більш докладно. Оформлення заявки через інтернет вимагає мінімум часу. На головній сторінці сайту вам спочатку потрібно вибрати, яку суму ви хочете отримати і на який термін:

У режимі реального часу під двома шкалами буде представлено дані про суму, яку потрібно буде повернути і коли це потрібно зробити. Справа є кнопка для оформлення позики, а після її натискання ви перейдете до першого кроку подачі заявки:

Заповнюйте цю форму реальними даними, їх обов’язково перевірять, тому немає сенсу намагатися обдурити систему. Після цього натискайте на кнопку далі і заповнюйте другу частину заявки на позики:

Сервісу Займи Просто потрібно дізнатися, де і ким ви працюєте, тому другу частину заявки необхідно обов’язково заповнити. Не забудьте погодитися з правилами системи, після чого відправте заявку.

Через 5-15 хвилин по телефону з вами зв’яжеться представник компанії, який буде уточнювати вказані вами дані і задавати різні питання. Якщо після цього вашу заявку схвалять, ви отримаєте гроші.

Переказ грошових коштів зЕкшн снюється на банківську картку, або на рахунок в банку. У середньому, термін зарахування грошей складає 1 робочий день. А повертати гроші ви зможете через банківську картку, в відділеннях банків і за допомогою терміналів.

Звичайно, постійно брати кредити на Займи Просто невигідно, так як відсоткова ставка тут висока. Але коли ситуація змушує взяти гроші в борг, цей варіант теж може згодитися. Найголовніше заздалегідь подумати над тим, чи встигнете ви повернути позику, адже з-за простроченого платежу з’являться серйозні проблеми.

Інтернет кредитування