Просування сайту безкоштовними способами

596

Щоб просунути проект і отримувати достатню кількість трафіку (потік відвідувачів), на розвиток сайту необхідно витрачати чималі зусилля, а також вкладати великі гроші. Але можна зайнятися просуванням ресурсу абсолютно безкоштовно?

Як виявилося, на даний момент можна знайти сотні і тисячі прикладів того, коли вебмайстра не витрачали на просування своїх сайтів навіть ні копійки. Питання в іншому – як швидко вдасться домогтися гарної відвідуваності проекту?

Тому напрошується висновок – безкоштовні методи розкрутки сайтів це реально, але тільки в тому випадку, коли Ви готові витрачати багато часу і не чекати результатів від своєї праці миттєво.

Як безкоштовно просунути сайт?

Опишемо кілька способів, які дозволять навіть новачкові не використовуючи вкладення просувати свій сайт.

1. Самостійне наповнення сайту. Якщо говорити про контент, наповнювати свій ресурс можна самому. Для цього достатньо володіти мінімальними навичками і знаннями російської мови.

Добувати матеріал ми будемо рерайтом готових статей, для чого береться текст, який Ви переказуєте своїми словами, щоб на виході вийшла унікальна стаття, готова для опублікування.

2. Зовнішня оптимізація безкоштовними методами. Щоб підвищити рейтинг сайту в пошукових систем, потрібно не тільки наповнювати його якісними статтями, але і подбати про зовнішньої оптимізації, яка включає в себе придбання посилань на сторінки Вашого ресурсу. Завдяки цьому можна підвищити показники проекту, а також підвищити шанси на підняття сайту у видачі.

Для цього можна зробити наступне:

  • знайти каталоги статей з можливістю безкоштовного розміщення статей з посиланнями;
  • реєструвати свій сайт в рейтингах, проганяти по профілям форумів;
  • обмінюватися посиланнями з іншими сайтами.

3. Використання соціальних мереж. Сучасні соціальні мережі налічують сотні мільйонів людей, тому популярність таких систем очевидна. Ви можете розповідати іншим про свій проект, створюючи співтовариства і набираючи своїх передплатників.

4. Залучення відвідувачів через e-mail розсилки. Якщо Ви можете запропонувати іншим цікаву інформацію, то спробуйте використовуючи безкоштовні системи для зЕкшн снення розсилок набрати невелику кількість передплатників і рекламувати їм свій сайт.

Рубрика для вебмайстрів