Робота продавцем в інтернеті

847

Зміст

  • Інтернет-продавець – хороша робота
    • Партнерські програми інтернет-магазинів

Вдома працювати зручно, тому все більше людей переходить на віддалені заробітки.


Зараз сфера інтернету швидко розвивається і в ній відкрито багато різних проектів, яким потрібні штатні співробітники. Наприклад, інтернет-магазини потрібні продавці, а основні їх дії – це спілкування з клієнтами.

Робота продавцем в інтернеті значно краще, ніж робота продавця в реальному житті. Знаходишся вдома, немає ніяких додаткових прохань (наприклад, перекладати товар), не потрібно спілкуватися з клієнтами лицем до лиця і так далі.

Але ставитеся до діяльності серйозно, адже отримати посаду оператора важко, а втратити її можна за пару днів.

Інтернет-продавець – хороша робота

Далеко не всі власники інтернет-магазинів починали з відкриття власного бізнесу. Деякі стартували з консультування клієнтів, влаштовуючись в онлайн магазини.

Перший крок у вашій кар’єрі може бути таким же. Віртуальні магазини відкриваються кожен день і більшості підприємців, не вистачає часу на обробку заявок.

Щоб знайти вакансії продавця в інтернеті, потрібно зайти на одну з бірж фріланса. Величезна кількість пропозицій є на FL.ru. Це найбільша біржа, де віддалену роботу знайде кожен:

Ось приклад однієї вакансії на посаду консультанта в інтернет-магазині. Умови привабливі, але не робіть поспішних висновків. Як правило, за віддалену роботу продавця платять менше, ніж у реальному магазині.

Бажаючих зайняти хорошу вакансію багато, тому доведеться навчитися правильно відправляти заявки на замовлення фріланса. Не розраховуйте, що вже через пару днів ви почнете працювати, деяким потрібні місяці, щоб підшукати собі місце.

Зате після активного використання біржі фріланса, ви наберете рейтинг та відгуки, а це позначається при розгляді вашої заявки.

Партнерські програми інтернет-магазинів

Стати продавцем, можна і не влаштовуючись на постійну роботу. У багатьох інтернет-магазинів є партнерські програми, за якими можна займатися пошуком клієнтів за винагороду. Відмінний приклад – партнерська програма Skinon (продаж наклейок для сучасних гаджетів).

В ній платять 35% від кожної покупки залученими користувачем. Шукайте покупців в соціальних мережах, на форумах, через YouTube і будь-якими іншими способами. Чим більше продажів зробите, тим більше заробите.

Ще один хороший варіант пропонує партнерська програма Artwall, по якій ви будете продавати картини. Дизайнерські і оригінальні картини цікавлять багатьох людей, а з кожної продажі вам нарахують 20% (в середньому виходить 900 рублів).

Працювати продавцем в інтернеті можна по-різному, а краще всього використовувати відразу всі можливості.

Почніть користуватися партнерськими програмами і паралельно шукайте вакансії консультантів. Навіть якщо вашу кандидатуру схвалять, ви зможете продовжити залучати клієнтів і виконувати підтримку клієнтів.

Способи заробітку