Секрети успішних моделей вебкам

1112

Мало кому цікавий заробіток в інтернеті з вкладеннями або нудна нудна робота за копійки.


Хочете отримувати солідні гроші і не напружуватися? Тоді варто спробувати роботу вебкам моделлю. Не кожен чоловік погодиться влаштовувати відверті шоу, але діяльність стоїть.

Секрети успішних вебкам моделей допомагають їм реально заробляти великі суми. Скільки грошей заробляють веб моделі Bongacams і Рунетки ми вже розповідали.

Деяким вдається щомісяця отримувати тисячі доларів, але така прибутковість спостерігається не у всіх, адже для її досягнення доводиться враховувати кожну дрібницю.

Як багато заробити на вебкаме?

Якщо просто увійти в чат і включити камеру, ви нічим не будете відрізнятися від сотень інших дівчат. Постійним глядачам подібних трансляцій швидко набридає одне і теж, тому вони перемикають їх у пошуках чогось цікавого.

Якщо вам не хочеться загубитися в сірій масі, прислухайтеся до порад досвідчених моделей:

 • Завжди гарний настрій – запорука приємного спілкування і кращий спосіб захисту від халявщиків, намагаються зачепити ваше его. Частіше посміхайтеся, слухайте музику, розважайтеся в чатах. Це корисно не тільки вам, глядачам теж не хочеться дивитися на кисле обличчя моделей.
 • Догляд за собою – для чоловіків, що заходять у відео чати важлива картинка. Потрібно виглядати привабливо, інакше ніхто не запросить в приват. Тому перед кожною трансляцією наводьте зачіску, макіяж і манікюр. Доглянута дівчина привертає більше уваги, отже, більше заробляє.
 • Якісна апаратура – навряд чи глядачі надовго затримаються у вашому чаті, якщо їм доведеться розглядати серед кубиків неякісного відео, що ви там робите. Камеру доведеться купувати хорошу, але крім цього варто подбати про якісне мікрофоні і освітленні.
 • Красивий фон – те, заради чого досвідчені моделі облаштовують свої оселі. В ідеалі, варто запросити дизайнера і добре на це витратиться, хоча кожна дівчина творча натура, здатна придумати цікавий екстер’єр. Якщо є можливість, то краще підготувати відразу кілька місць для трансляцій.
 • Товариськість – в першу чергу люди заходять на такі сайти як Рунетки, щоб поспілкуватися. Вам доведеться проявляти ініціативу, адже клієнтів як потрібно-то заманювати. Задавайте їм питання, вітайте кожного окремо, заводьте знайомства, щоб вони частіше до вас заглядали.
 • Зовнішній вигляд – тут мова йде не тільки про макіяж або зачіску, а про цілому образі. Моделі нерідко переодягаються в учителів, медсестер і так далі. Робиться це з однією метою, залучити масу уваги. Згідно зі статистикою, подібні вбрання Екшн сно підвищують інтерес, але крім одягу вибирайте відповідну поведінку.
 • Стабільність – хочете отримувати гроші постійно? Тоді і в чат заходьте стабільно. Бажано запускати трансляції щодня на кілька годин. Обирайте зручний час і намагайтеся саме в нього виходити в мережу. Ваші постійні глядачі вже будуть знати, коли ви з’явитеся в онлайні.
 • Вміння тягнути час – серйозний навик для веб моделі. Багато намагаються швидко показати всі принади і тим самим порадувати клієнта. Насправді, краще його дражнити і збирати дорогоцінні хвилини. Привати є основним джерелом прибутку моделей.
 • Шоу тільки для щедрих – коли в загальному чаті вам пропонують роздягнутися, пропускайте такі повідомлення. Показуйте все, що хочете, тільки у приватних чатах. Моделі часто роздягаються в загальних трансляціях, але допускають помилку, так як нікому не цікаво запрошувати їх в індивідуальний чат.
 • Сміливі рішення – бажано придумати якусь фішку для своїх трансляцій. За рахунок цього вже не одна модель домоглася успіху. Приміром, на Bongacams можуть реєструватися пари, в тому числі одностатеві. Незвичайні чати збирають купу переглядів, а фішки можна придумати будь-які.
 • Звичайно, заробіток на еротичних чатах більше підходить сміливим дівчатам, але варто перебороти себе, щоб переконатися наскільки це прибутково. Найголовніше, що країни відключаються, тому ви просто не зустрінете знайомих.

  Вже готові спробувати себе в якості моделі? Читайте інструкцію, як стати Рунеткой.

  Як і в будь-якій іншій ніші, платні чати приносять одним великі гроші, а інші практично нічого не заробляють.

  У чому причина? Просто деякі ставляться до цього, як до отримання халяви. А адже витягати гроші з глядачів не так просто, потрібно ворушити не тільки руками і ногами, але і мізками.

  Цікаві статті