Що таке відлуння фраза в рекламі?

978

Зміст

 • Ехо-фраза в рекламному тексті
  • Реклама, слоган, заголовок, ехо-фраза

Послуги маркетологів користуються великим попитом, але тільки досвідчені бізнесмени розуміють, наскільки важка праця рекламників.


Без певних знань і навичок, просто неможливо розробити якісні промо і ефективно розкручувати бренд. Всього пара слів може суттєво змінити хід справи.

Що таке відлуння фраза в рекламі? Так називають вираз або фразу, яка в короткій формі викладає суть рекламного матеріалу. Це якийсь постскриптум, осідає в головах усіх, хто побачить рекламу.

Навіть по телебаченню в рекламі це використовується, в основному, у формі слогану або який-небудь чіпляє фрази.

Ехо-фраза в рекламному тексті

На озброєнні досвідчених маркетологів є безліч хитрощів. Цепляющие фрази, обов’язково повинні бути короткими, як правило, їх розміщують в кінці реклами. Розрахунок ведеться на те, що люди запам’ятають коротке і яскраве вираження, точно розуміючи, що пропонує компанія.

Ехо-фраза в рекламі приклад – Kia Rio – автомобіль, в якому кожна деталь продумана і доведена до досконалості.

Використовуються різні формати ехо фрази, частіше всього у них додається товарний знак, слоган і яке-небудь яскраве вираження. Нерідко їх ще і додають на які-небудь зображення, так як картинками привернути увагу ще простіше:

Великі компанії і всім відомі бренди постійно придумують яскраві вирази для своїх промо матеріалів. Вони використовуються скрізь, починаючи з рекламних щитів, закінчуючи відеороликами.

Самому розробити яскраві фрази складно, тому є сенс використовувати маркетингові послуги від фахівців. Справжні професіонали постійно цим займаються і знають, як саме має виглядати помітний заголовок.

Реклама, слоган, заголовок, ехо-фраза

Якщо ви ніколи не займалися рекламою, то розібратися з ехо фразами буде складно. У всього має бути пояснення і конкретна причина використання. В даному випадку, їх кілька, ехо-фраза виконує кілька функцій:

 • повторює основну думку реклами;
 • підкреслює особливості товарів і послуг;
 • передає основну ідею реклами;
 • розповідає про переваги та плюси;
 • надає завершеність рекламного контенту.

Все, що пов’язано з розробкою реклами, вимагає професійного підходу. Рекламний копірайтинг – це складний формат роботи, далеко не кожен автор здатний скласти ефективний матеріал, який допоможе привернути увагу великої аудиторії.

Якщо ж не хочеться звертатися за допомогою, при створенні ехо фрази, спирайтеся на ці принципи:

 • Вона може повторювати заголовок і розвивати основну думку рекламного матеріалу.
 • Вона виділяє головну ідею рекламного посилання.
 • Вона може містити відразу кілька відмінностей від конкурентів і переваг.
 • Вона коротко викладає дані, які потрібно донести до потенційних клієнтів.
 • Великі компанії залучають досвідчених професіоналів, але навіть їм постійно доводиться міняти ехо фразу, щоб досягти максимальної ефективності. Тому, не намагайтеся придумати її відразу, пробуйте різні варіанти і експериментуйте.

  Займаєшся рекламою? Тоді тобі точно треба знати, що таке м’який маркетинг. Це ще одна хитрість маркетологів.

  Приклади реклами російською з ехо фрази зустрічаються скрізь. Напружте мозок і згадайте, яку рекламу ви бачили по телевізору і, яку інформацію вона донесла до вас? Заключна фраза використовується постійно, і саме вона прокручується в голові постійно.

  Цікаві статті