Скільки заробляє настя івлєєва в місяць і в рік

219

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо, скільки заробляє відома ведуча і відеоблогер настя івлєєва. Ви дізнаєтеся її основні джерела доходу, а також приблизний щорічний і щомісячний заробіток від творчої діяльності та реклами.

На чому заробляє настя івлєєва

Щоб зрозуміти, скільки заробляє настя івлєєва, перерахуємо всі джерела доходу, про які нам відомо:

 1. youtube-канал , на якому вона веде свій влог про повсякденне життя, подорожі, зйомки і власні шоу – «agentshow», а з серпня 2020 року проект «з.б. С». На канал підписано більше 4 мільйонів користувачів, кількість переглядів перевищує 280 млн. На акаунті використовується два способи монетизації:
  • контекстна реклама. в одному випуску може бути від 2 від 7 мідроллів (вставка в середині відео). За даними порталу socialblade, мінімальний щомісячний дохід каналу-приблизно 135 000 рублів. Ця цифра не є 100% достовірною.
  • рекламна інтеграція. пряма реклама рідко з’являється в ютуб-шоу і влозі. У 2020 році івлєєва рекламувала автомобіль bmw, смартфон huawei, чай curtis, навушники sony. Ціна одного ролика доходить до 1 мільйона рублів.
 2. instagram. аккаунт налічує 18 мільйонів передплатників і займає третє місце в топі серед російських знаменитостей (після ольги бузової і хабіба нурмагомедова). У 2020 році були рекламні пости брендів elseve, martini, adidas, lay’s, heinz та ін. Вартість однієї інтеграції також може перевищувати 1 млн руб.
 3. рекламні відео. настя івлєєва знімалася в рекламі adidas, snickers, pepsi, косметики mac. Умови контрактів з рекламодавцями є комерційною таємницею.
 4. серіал «туристична поліція» , в якому анастасія зіграла головну героїню. Інформацію про її гонорар за 1 знімальний день нам не вдалося знайти. Тому невідомо, скільки вона отримала за зйомки в двох сезонах.
 5. ведуча премії муз-тв в 2018 році. даних про те, яку суму заплатив телеканал, у відкритому доступі немає.
 6. зйомки у відеокліпах у діми білана, іди галич, олени темникової.
 7. у 2020 році настя івлєєва знову повертається в рейтингове шоу «орел і решка» на каналі «п’ятниця». За даними “навколо тб”, за один випуск програми ведуча може отримувати до 900 000 рублів. Тобто за сезон з 20 серій вона заробить 18 мільйонів рублів.

2 instagram instagram: скільки івлєєва заробляє в інстаграм

Інстаграм-аккаунт agentgirl налічує 17 мільйонів передплатників. У профілі кілька разів на місяць з’являються рекламні пости. Приблизну вартість реклами в instagram настя підтвердила в інтерв’ю, яке давала юрію дудю в серпні 2018 року:

 • 0,9 мільйона рублів за фотоінтеграцію (коли бренд присутній на фото, а його назва – в тексті поста).
 • 1,2 мільйона рублів за рекламний ролик.

За даними рейтингу instagram-блогерів журналу forbes, який був опублікований у серпні 2020 року, настя ивлеева заробляє в instagram близько 610 000 доларів, що в перерахунку на рублі становить понад 45 млн руб.

рекомендуємо прочитати: заробіток в соціальних мережах-7 способів для новачків і з чого почати.

Доходи за рік

В інтернеті багато інформації про те, скільки заробляють медійні особистості. Найбільш достовірними можна вважати відомості журналу forbes, який щорічно складає списки найбагатших російських селебріті. Для розрахунку беруться цифри, надані самими знаменитостями, оцінки незалежних аналітиків, дані про рекламні контракти.

Ми проаналізували публікації цього видання і зібрали статистику по насті івлєєвій. У рейтингу “найуспішніші зірки шоу-бізнесу та спорту молодше 40 років” вона присутня протягом останніх двох років:

 • 2020 – 14 рядок, 0,9 мільйона доларів.
 • 2020 рік – 17 рядок, 1,5 мільйона доларів.

Тобто в минулому році івлєєва заробила більше 112 мільйонів рублів (дані в період з травня 2020 по квітень 2020 р.).

Заробіток насті івлєєвої в місяць

Вважаємо, скільки заробляє настя івлєєва в місяць, з урахуванням даних журналу форбс. Для цього ділимо її річний дохід на 12. Виходить 125 000 доларів, що становить близько 9,4 мільйона рублів щомісяця.