Віддалена робота в колл-центрі

915

Зміст

  • Робота оператором кол-центру, сильно складна?
    • Де шукати роботу оператором колл центрі на дому?

Додаткову роботу набагато простіше знайти в інтернеті, хоча зараз більшість новачків хоче не просто підробляти, а знайти собі стабільне віддалене місце.


З масштабним поширенням інтернету та появою нових проектів, це стає дедалі доступнішою. Як мінімум, можна стати оператором.

Віддалена робота в колл-центрі приваблива, але не думайте, що туди приймають, кого попало.

Щоб забезпечити якісну підтримку клієнтів, власники компаній оцінюють професійні навички. Якщо оператор не розбирається в сфері їх діяльності, то як він зможе відповідати на запитання і спілкуватися з клієнтами.

Робота оператором кол-центру, сильно складна?

До роботи необхідна підготовка, налаштування системи та придбання необхідного обладнання. Оператор call центру обов’язково повинен користуватися IP-телефонією, щоб можна було зЕкшн снювати дзвінки в будь-який регіон без величезних витрат. Як правило, цим займається роботодавець.

Крім цього, працівнику необхідно створювати кілька каналів зв’язку. Кожен клієнт воліє звертатися в підтримку зручним способом. По Skype, ICQ, Email, через соціальні мережі та іншими методами. Крім організації робочого місця, потрібно ще навчитися правильно спілкуватися з людьми.

Спеціально для новачків в інтернеті поширюються різні відео уроки та курси. Цьому не надають серйозного значення, тому з часом вилітають з роботи. Працювати потрібно для допомоги людям, а не для заробітку грошей, дотримуйтесь цього простого правила.

Також, пам’ятайте, що хороший оператор повинен володіти наступними навичками:

  • привітність;
  • стриманість;
  • уміння пояснювати;
  • грамотна мова і правопис;
  • вихованість;
  • професійні знання.

Віддаленою роботою багато людей хочуть займатися, щоб мати вільний графік. Якщо влаштовуєшся на роботу в кол центр, про це навіть не думайте.

Роботодавці легко відстежують, наскільки довго надходить відповідь на питання клієнта, а також, можуть перевірити, скільки часу ви перебували в онлайні.

Відстежувати дії працівників допомагають такі системи як RedHelper. Хоча можна просто зробити кілька звернень самостійно.

Будь-яка робота супроводжується певними вимогами, в тому числі і посаду оператора в кол-центрі. Ставитися до своїх обов’язків необхідно серйозно, безвідповідальні працівники нікому не потрібні.

Де шукати роботу оператором колл центрі на дому?

Щоб роботодавці швидко знаходили працівників, а люди легко підбирали вакансії, створені біржі фрілансу. Щодня через них знаходять собі роботу тисячі користувачів, а власники великих компаній заповнюють вакантні місця. Найкраще місце для пошуку пропозицій – це Weblancer.

На даній біржі майже завжди є вакансії в колл центр якої-небудь компанії. Найчастіше це інтернет-магазини і великі сервіси:

За допомогою цього прикладу ви можете розібратися, скільки заробляє оператор колл центру в інтернеті. Навіть якщо отримувати по 1000 рублів в день, виходить 15 000 рублів на місяць (за графіком 2/2).

Ці і багато інші вакансії варто шукати на інших проектах. Заробіток на біржі фріланса Upwork також може вас зацікавити, тільки це закордонний проект.

В інтернеті сама приваблива і цікава робота. Домашній колл центр – це один з тисяч варіантів, що підходить для професіоналів з будь-якої області.

Інтернет можна перетворити на місце для основної роботи, але з-за високої конкуренції, доведеться попотіти. Використовуйте всі сервіси для пошуку вакансій і розглядайте альтернативи. Сервіс Kwork – нове покоління фріланса, де також розміщуються замовлення на виконання різноманітної роботи.

Способи заробітку