Як отримувати прибуток з індикатором Stochastic Oscillator?

709

Зміст

 • Торгові правила
  • Як торгувати і при цьому заробляти?
  • Відповідні параметри для торгівлі
   • Рівень прибутковості стратегії

Досвідчені трейдери знають, що найбільше інформації в торгівлі бінарними опціонами можна отримати від індикатор Stochastic Oscillator.


Але в чому ж його фокус? Даний індикатор блискавично реагує на коливання в настроях ринку активу і так само швидко це відображає на графіку котирувань.

І хоча деякі індикатори можуть це робити з запізненням, але тільки не «стохастик». Принцип роботи моєї стратегії побудований саме на індикаторі Stochastic Oscillator, що вже є запорукою її прибутковості і робить її унікальною.

Якщо ви ще досі не знаєте, як використовувати індикатор в цілях заробітку, тоді саме для вас я написав цю статтю!

Торгові правила

Для торгівлі з моєї стратегії вам знадобитися графік котирувань, на якому ви б змогли застосовувати технічні індикатори. Це можливо за допомогою безкоштовної платформи metatrader 4.

Так само вам обов’язково потрібен наЕкшн ний і при цьому відповідний брокер бінарних опціонів, який би завжди вас забезпечував тільки самими точними котируваннями, пропонував хорошу підбірку не тільки активів, а і опціонів, а так само без проблем виводив прибуток. Я, виходячи з таких вимог вибрав для себе брокера Binomo.

Далі, після вибору графіка котирувань для теханализа ринку активу, потрібно включити таймфрейм М5 і застосувати до нього Stochastic з наступними параметрами: 21,9,9.

Даний індикатор буде працювати в якості фільтра. Крім цього, на графік котирувань так само ставимо «стохастик» з параметрами: 9,3,3 – його функція буде відображати короткострокові зміни тренда.

Графік котирувань у вас буде виглядати таким як на скріні нижче:

Як торгувати і при цьому заробляти?

Щоб укладати угоди ВГОРУ, потрібно:

 • Щоб обидва індикатора опинилися в зоні перепроданості, яка розташована нижче рівня 30
 • Швидкі лінії обох Stochastic перетнули знизу вгору повільні лінії
 • Коли виникнуть дані сигнали, чекаємо, коли відкриється нова тимчасова свічка і відкриваємо угоду на підвищення (ВГОРУ):

  Щоб укладати угоди ВНИЗ, потрібно:

 • Щоб обидва індикатора опинилися в зоні перекупленності, яка розташована вище рівня 70
 • Швидкі лінії обох Stochastic перетнули зверху вниз повільні лінії
 • Коли виникнуть дані сигнали, чекаємо, коли відкриється нова тимчасова свічка і відкриваємо угоду на пониження (ВНИЗ):

  Відповідні параметри для торгівлі

  Для своєї ТС я використовую у брокера Биномо турбоопционы і звичайні бінарні опціони. Для трейдингу з використанням звичайних бінарних опціонів, на графіку котирувань активу потрібно ставити таймфрейм М5.

  При цьому угоди бінарними опціонами слід відкривати, використовуючи термін експірації від 15 до 45 хвилин (в залежності від активу, що ви вибрали для трейдингу).

  Якщо ви графік котирувань включили на тамйфрейм М1 – слід вибирати турбоопционы, а термін експірації при цьому ставити 300 секунд.

  Рівень прибутковості стратегії

  Моя торгова система приносить прибутковість в діапазоні від 65% до 80% прибутково завершених угод із загальної кількості. А це гарантує стабільне зростання вашого депозиту. Тобто в місяць ви зможете додати до свого депозиту від 60% до 100%.

  МАНИМЕНДЖМЕНТ

  Торгуючи по системі, не ризикуйте і дотримуйтесь заходів безпеки. А саме – використовувати 2%-4% від свого депозиту.

  Особисто я, починаючи торгівлю, не володів великим капіталом, тому вибрав брокера Binomo, так як у нього мінімальною сумою для поповнення торгівельного рахунку є всього 10USD, а мінімальна угода, при цьому у Биномо – всього 1USD.

  Тому я зміг почати торгівлю бінарними опціонами мало не з нуля і через не такий тривалий час збільшив розмір свого депо в рази!

  Бінарні опціони