Як покласти гроші на Webmoney?

1259

Найпопулярнішою електронною платіжною системою Рунета продовжує залишатися Webmoney, а з кожним роком її аудиторія користувачів зростає.


Багато людей вже звикли платити кредити, переводити гроші за електроенергію, купувати товари в інтернет-магазинах через Webmoney не виходячи з дому.

Єдине, що для цього потрібно – своєчасно поповнювати свій гаманець. Як покласти гроші на Webmoney? Для цього є кілька способів. Ви можете вибрати найбільш зручний для себе і в будь-який момент відправити довільну суму на свій електронний рахунок.

Способи перекладу на Webmoney

 • Через термінал. Найпростіший спосіб отримати Вебмані на свій гаманець – це скористатися мультикассой. Точно також, як ви закидаєте собі гроші на телефон, їх можна відправити і на віртуальний гаманець. Для цього, досить дізнатися свій номер WMR гаманця і в мультикассе вибрати потрібну платіжну систему. Практично всі сучасні термінали підтримують переклади на Webmoney.
 • Через телефон. Не виходячи з дому, відправити гроші на Вебмані можна з балансу телефону. Для цього був розроблений спеціальний сервіс Smsdengi. Просто заходьте і вибираєте, мобільного оператора, а також вказуєте валюту, яку хочете отримати на гаманець:
 • У цьому прикладі ви бачите форму відправлення грошей з номера МТС, курс для різних операторів змінюється. Також зверніть увагу, що доведеться ще й сплатити комісію. З усіх варіантів, цей самий не вигідний.

 • Банківські картки. З банківської картки ви можете робити переклади на свій вебмані. Через офіційний сайт платіжної системи можна знайти спосіб поповнення і скористатися цим. У середньому комісія складе 2.5%, зате гроші будуть відправлені миттєво. Крім офіційного сайту, ви можете скористатися спеціальною системою, про яку розповідається в наступному пункті.
 • З інших гаманців. Якщо у вас є гроші на QIWI, Яндекс, Perfect Money або інших рахунках, їх теж можна використовувати для відправлення на вебмані. Для цього скористайтесь сервісом Bestchange, де перевіряються всі обмінники і видаються найбільш вигідні курси:
 • Цією ж системою можна користуватися для пошуку вигідних курсів обміну грошей з банківської картки на Webmoney. Якщо прокрутити сторінку, то ви побачите назви найпопулярніших банків, з яких карт можна обміняти кошти:

  Аналогічним чином обираєте потрібні гроші і в списку обмінників вибираєте найбільш вигідні умови.

  Покласти гроші на Webmoney не складно, причому зробити це можна навіть не виходячи з дому.

  Не забувайте, що цю валюту можна отримати і за роботу в інтернеті, якщо це вас зацікавило, дізнайтеся, як заробити гроші Webmoney, де ми розповіли про найпростіші способи, які підходять новачкам.

  Платіжні системи