Як стати зіркою YouTube?

964

Відеохостинг продовжує бити рекорди за переглядами відеороликів, а разом з цим все більше людей починають використовувати його для заробітку грошей.

Відкривши свій канал можна активно наповнювати його роликами і збирати перегляди, використовуючи різні способи монетизації каналу на YouTube.

Чим більш популярний канал, тим більше грошей він приносить своєму власнику. Багатьом цікаво, як стати зіркою YouTube, але це серйозна мета, до якої доведеться йти поступово.

Для початку потрібно наповнити канал кількома роликами і залучити передплатників на канал YouTube. Найголовніше не публікувати сміттєвий контент, а завантажувати гарні відео.

Які відео додавати на канал YouTube?

Якщо ви маєте намір розкрутити свій канал, засвойте кілька корисних рекомендацій:

 • Цікаві ролики. Люди заходять на відеохостинг не просто так, а щоб подивитися цікаві ролики. Отже, вам потрібно намагатися публікувати тільки такі записи, які будуть цікаві цільовій аудиторії. Робіть упор не на кількість, а на якість доданих роликів.
 • Інформативність і стислість. Кожен ролик має нести якусь інформаційну навантаження (за винятком розважальних відео). Корисні інструкції, наочні пояснення, огляди, вся ця інформація приверне увагу глядачів. А що стосується швидкості, то потрібно говорити тільки по справі. Як показує статистика, занадто довгі ролики не користуються великою популярністю.
 • Конкретна мета відео. У будь-якого контенту повинна бути визначена мета. Навіщо ви записуєте ролик і чи потрібен він аудиторії? Про це варто задуматися заздалегідь. Коли ціль чітко встановлена, набагато простіше думати про зміст ролика.

  Від кількості переглядів залежить популярність ролика і його місце у видачі, тому обов’язково почитайте Як отримувати багато переглядів на YouTube.

 • Мотивація дії. Якщо ви публікуєте відеозапис і чекаєте, що глядач виконає якусь дію, акцентуйте увагу на цьому. Підписка, лайк, перехід за посиланням, прочитання опису до ролика – про все це потрібно повідомляти у ролику, прямо і чітко.
 • Модні тенденції. Більшість глядачів на YouTube – це сучасні люди, непогано розбираються в трендах. Перед записом будь-якого ролика шукайте свіжу інформацію, цілком можливо, що додається або записаний контент вже нікому не потрібен і втратив актуальність.
 • Створіть фішку. Видеоблоггеры просто зобов’язані придумувати щось таке, чого немає у інших власників каналів. Що саме ви вирішите зробити, вирішуйте самі, це можуть бути цікаві подкасти, роздача бонусів, проведення конкурсів і багато іншого.
 • Будьте собою. Вивчаючи різні матеріали, подібні до цього, ви вивчаєте стандартні правила, але їх можна і навіть потрібно порушувати. Висловлюючи себе не так як всі і роблячи все оригінально, ви підвищуєте свої шанси на швидкий набір популярності.
 • Початківці видеоблоггеры переслідують єдину мету при відкритті каналу – заробляти гроші.

  На старті краще змінити курс і постаратися створити якісний і цікавий канал, не думаючи про доходи. А коли він стане популярним, дохід з’явиться сам по собі. На закінчення радимо вам кілька порад по заробітку на YouTube.

  Цікаві статті