Як вибрати кредит?

6-19-2019

Тема того, як вибрати кредит, а точніше як правильно це зробити, дуже актуальна в наш час. Оскільки неправильний вибір кредиту, необдуманість і недбалість можуть дорого обійтися не тільки для гаманця, значно спустошивши його, але і привести до серйозних проблем зі здоров’ям на пошті переживання з приводу виплати кредиту.
Рекомендуємо вибрати кредит на 10000

Порада 1 – Перед тим як взяти кредит, задайте собі питання і постарайтеся чесно відповісти на нього: чи реально буде вам виплатити цей кредит? Чи зможете ви це зробити?

Порада 2-найкраще дізнатися умови по кредитах в різних місцях. Потім їх порівняти і вибрати найбільш оптимальний варіант. Тут застосуємо той самий підхід, що і при купівлі певних речей: практичні всі люди шукають товар, який підходить їм за ціною, те, що дешевше. Щодо кредитів застосовна така ж стратегія. Не погоджуйтеся на кредит за будь-яким відсотком, який пропонується вам. Будьте в цьому відношенні розбірливими, шукайте краще для вас пропозицію, яка не обтяжить вас надмірно у фінансовому відношенні. Не полінуйтеся порівняти розміри щорічних процентних відрахувань в різних банках або компаніях, які займаються кредитними картками, щоб визначити, чи можна відшукати кредит за менший розмір відсотка, що стягується.

Порада 3 – Якщо ви взяли кредит, і виникли борги по виплатах, які стали сильно вас обтяжувати, то краще шукайте допомоги. Не слід тягнуть до того моменту, коли ніяка допомога вже не допоможе через дуже великий заборгованості по кредиту.