Як взяти швидкий кредит під заставу автомобіля

11-30-2019

Коли терміново потрібні гроші, можна піти в банк і попросити позику. Позику на велику суму найпростіше отримати під забезпечення – нерухомості, автомобіля, коштовностей або під поруки забезпеченої особи. Позичити гроші можна не тільки в банку, але і мікрофінансової організації (МФО) і автоломбарди, що зазвичай швидше і менше вимог до клієнта. Закласти авто є дієвим і вірним способом швидко отримати потрібну суму, оформляючи мінімум документів. Можна отримати позики під заставу ПТС або з вилученням машини – ось опис цих способів детальніше. Рекоменуємо кредит під заставу авто Кронвест

Особливість передачі застави
На відміну від нерухомості, автомобіля зазвичай один власник, тому при оформленні дозволу на кредит під забезпечення, не виникає тяганини з довіреностями та дозволами співвласників. Позичальник може вибрати один із способів – передати машину на штрафмайданчик до погашення заборгованості, або віддати на відповідальне зберігання тільки паспорт транспортного засобу.

  • ПТС.
    Співпраця можлива тільки з власником машини, тому довіреність не підходить. Це виключає ризики і шахрайство, гарантує легальність угоди. Після перевірки відбувається оцінка на місці. Транспорт відвозиться в СТО для огляду механіка і висновку про його стан. Обумовлюється сума позики і графік погашення боргу. При порушення строків при зверненні до кредитора можливо перегляд умов, якщо виникають труднощі з виплатою, він призначає реструктуризацію. Якщо відбуваються затримки платежів і боржник відмовляється погашати заборгованість, мірою відшкодування є звернення до служби судових приставів.