Як заблокувати всі порно сайти?

1486

Відвідуючи інтернет, хочеш ти цього чи ні, періодично доводиться стикатися з ресурсами для дорослих.


Це створює незручні ситуації вдома і на роботі, а якщо ще й дитина користується комп’ютером, краще закрити доступ до подібних сайтів. Зробити це не складно, є кілька дієвих способів.

Як заблокувати всі порно сайти? Виконайте настройку операційної системи, завантажте спеціальні програми, налаштуйте параметри пошукових систем. Є купа способів назавжди заблокувати доступ до порно відео, сайтів та всьому, що з цим пов’язано.

4 способи заблокувати перегляд порно сайтів

Майже всі методи захисту легко відключаються, тому якщо це робиться, щоб обмежити доступ дитини, краще паралельно стежити за його діями.

Як це зробити, ми розповідали в іншій статті – як зробити інтернет дитячим. Ну а якщо ви хочете, щоб не відкривалися подібні ресурси в браузері і на додаткових вкладках, використовуйте ці способи:

1. Програма K9 web protection. Блокує спроби зайти на сайти для дорослих з пошукової видачі. На жаль, софт англомовний, але це не заважає встановити утиліту. Скачайте тут.

Завантажується як звичайна програма, а щоб протестувати її, достатньо ввести запит в Яндексі:

Результати з’являться, однак перейти на ресурси не вийде. При спробі входу на сайт для дорослих, відкриється заглушка:

У налаштуваннях програми можна встановити пароль, щоб можна було зняти обмеження. Для установки софта потрібна обов’язкова реєстрація.

2. Microsoft Live. У Windows Vista наЕкшн ний батьківський контроль, але в «сімці» частково прибрали функції. Вони стали доступними в Microsoft Live. Щоб докладно ознайомитися з налаштуванням фільтра на комп’ютері, відвідайте офіційну сторінку.

Там представлена інструкція і є необхідні посилання. Налаштування виконується на окремі облікові записи, тому ви зможете створити для дитини або застосувати настройки для всіх користувачів ПК.

3. Налаштування пошукової системи. В Яндексі і Google є спеціальні функції, що дозволяють заборонити показ порнографічних сайтів в результатах видачі.

Для їх використання необхідно зареєструватись і після цього зайти в налаштування профілю. В Яндексі можна вибрати фільтр сторінок – сімейний пошук. Тоді з видачі пропадуть всі порно сайти і ресурси з нецензурною лексикою:

Схожа функція є і у Google. Щоб активувати її, перейдіть за цим посиланням та увімкніть безпечний пошук:

Щоб задати пароль на відключення цієї функції, перейдіть за посиланням у налаштування. Потрібно обов’язково бути зареєстрованим в одному з сервісів Гугла.

4. Пошуковик Kidzsearch.com. Спеціально для дітей була створена пошукова система, в якій ніколи не зустрічаються порнографічні матеріали. Користуватися їм досить просто, але він зарубіжний. Хоча це не проблема, російськомовні сайти у видачі присутні:

В додаток до цього браузеру, встановіть розширення для браузера Mozilla під назвою Гуголь. Через нього можна дозволити доступ до певних сайтів. Самі вирішуйте, які ресурси можна відвідувати дитині, щоб він випадково не натрапив на порнографію.

На нашому блозі є інструкція, як заблокувати сайт на комп’ютері. Вона теж може стати в нагоді (наприклад, якщо дитина постійно сидить Вконтакте).

Дізнавшись, як заблокувати порно сайти на комп’ютері, негайно зробіть це. Навіть якщо діти не сидять за вашим ПК, це убезпечить вас від різних проблем.

Нерідко користувачі скаржаться «Порно сайт заблокував комп’ютер». Через подібні ресурси поширюються віруси, тому простіше просто заборонити.

Безпека в мережі