Як заробити грошей на відпустку?

760

Зміст

 • Підробіток для дорогого відпустки
 • Де взяти гроші для відпустки?
  • 1. Починай продавати статті
  • 2. Пропонуй послуги і виконуй завдання
  • 3. Торгуй бінарними опціонами
 • Як заробити на відпустці?
  • 1. Продаж фотографій
  • 2. Написання відгуків
  • 3. Створення каналу
 • Як заробити гроші у відпустці?
  • 1. Починай торгувати криптовалютой
  • 2. Раскручивайся в соц. мережах
  • 3. Перепродаж товарів
 • Заробіток в декретній відпустці
  • 1. Створення сайту
  • 2. Гра з виведенням грошей
  • 3. Продаж кулінарних рецептів

Багато людей мріють побувати в інших країнах або хоча б в містах своєї батьківщини, але фінансове становище не дозволяє їм їм відправитися в подорож.

В цьому плані знадобиться інтернет, пропонує масу способів підробітку. Більш того, його можна використовувати і для віддаленої роботи під час відпустки.

Як заробити грошей на відпустку? На цій сторінці зібрані найцікавіші способи.

Поєднувати основну роботу і віддалену підробіток цілком реально. Деякі навіть на робочому місці примудряються паралельно працювати в мережі. Чим раніше ви почнете, тим більше грошей заробите.

Підробіток для дорогого відпустки

Будь-яка мрія зЕкшн сненна, тим більше, якщо для її виконання потрібні тільки гроші. Люди не так часто шукають підробіток, щоб потім вирушити в дорогий відпустку, більшість шукає заробіток під час відпустки. Всі способи, про які ви зараз дізнаєтесь, піЕкшн дуть для обох цілей.

Що потрібно для роботи через інтернет? Вільний час і бажання трудитися. Вкладення робити не обов’язково, так само, як і володіти навичками програміста, дизайнера, перекладача і т. д.

Є варіанти, які піЕкшн дуть для фахівця з будь-якої сфери, на крайній випадок, всьому можна навчитися.

Назбирати гроші на відпустку з допомогою інтернету зручно, тому що в більшості випадків сплачують електронну валюту. Досить просто не виводити її, щоб випадково не витратити.

Відповідно, вам будуть потрібні віртуальні гаманці. Їх краще відкрити відразу, хоча б в основних платіжках:

 • Webmoney;
 • QIWI;
 • Яндекс Гроші;
 • Payeer.

Електронні гроші надходять на гаманець, а вже з нього можна робити переклади на будь-які банківські картки.

Хоча і це робити не обов’язково, тому що є сервіси типу Aviasales, що дозволяють знайти найвигідніші ціни, бронювати номери в готелях і купувати квитки в режимі онлайн.

Де взяти гроші для відпустки?

Насамперед потрібно визначити, скільки саме ви хочете заробити. Потрібно ставити перед собою конкретні цілі, так простіше добиватися бажаного.

Припустимо, вам потрібно мінімум 50 000 рублів, таку суму навіть новачок зможе підняти за 1-2 місяці. Все залежить від навичок, вільного часу і можливості зробити внесок:

1. Починай продавати статті

Це найпопулярніший варіант заробити гроші в декретній відпустці, але ним користуються абсолютно всі. Розбираєтеся ви в автомобілях, музики, електроніки, комп’ютерних іграх або моді, це не важливо.

На будь-яку тематику можна придумати тисячі ідей для написання цікавих статей, щоб потім їх продавати на біржах:

Раніше журналістам платили друковані видання за надання цікавих матеріалів. Зараз їм на зміну прийшли сайти, а їх власники також готові платити авторам за виконану роботу. Не уявляєте, про що розповісти? Ось кілька ідей:

 • поділіться своїм робочим досвідом;
 • зробіть огляд фільму, ігри, мобільного додатка;
 • розкажіть про своїх судових розглядах;
 • зробіть інструкції для новачків;
 • продавайте вірші, прозу, цікаві історії.

Також ніхто не забороняє вам шукати цікаві матеріали в мережі і просто їх переписувати. Тільки врахуйте, що унікальність перевіряється обов’язково, так само, як і наявність помилок.

Якщо проблем з правописом немає, реєструйтеся на Advego. Там найвищі розцінки і вимоги до якості статей. Якщо сумніваєтеся в своїх здібностях, то краще вибрати Etxt.

Продаючи статті хоча б по 70 центів за 1000 символів (нормальна ціна для новачка), з однієї статті в 5000 знаків можна отримати 3.5$ або 200-250 рублів. Пишіть хоча б по одному тексту в день і за місяць набіжить близько 10 000 рублів (потрібно більше, виділіть більше часу).

2. Пропонуй послуги і виконуй завдання

Наступний спосіб також відноситься до фрілансу, його можна використовувати паралельно. Що ви вмієте і які послуги надавати? Може бути це розробка банерів, тексти для пісень, розкрутка груп в соціальних мережах?

Запропонуйте свою допомогу через сервіс Kwork. На цьому сайті додаються оголошення від виконавців з фіксованою платою в 500 рублів:

Також є сервіси для фрілансерів, де роботодавці самі додають замовлення. Наприклад, система WorkZilla. Потрібно зареєструватися і вказати свою спеціальність (обов’язково заповнити профіль).

Коли оформлюється замовлення, система вибирає і пропонує 3х виконавців, серед них може виявитися і ваша кандидатура:

Природно, спочатку надходить мало пропозицій, тому що потрібно розкручувати свій аккаунт і отримувати позитивні відгуки. Починати потрібно якомога раніше, потім і у відпустці заробляти на цьому буде зручно.

3. Торгуй бінарними опціонами

Найбільш швидкий спосіб заробити гроші в інтернеті на відпустку – це трейдинг. Тільки не класичний, а з використанням опціонів.

Суть гранично проста, відкриваєш ставку на курс валюти з прогнозом підвищення або зниження графіка. Якщо прогноз виявився правильним, отримуєш до 85% прибутку:

Торгова платформа проста і зручна, після вибору торговельної пари, потрібно вказати суму ставки і вибрати час. Останній крок – це натискання червоної або зеленої кнопки (графік буде вище або нижче).

Вибирайте перевіреного, якісного брокера з найвищими відсотками – Binomo.

Ставки відкриваються навіть на кілька хвилин, а інформації в інтернеті достатньо, щоб будувати прогнози. Немає ні одного, більш швидкого способу для заробітку на відпустку, всього за хвилину ми тільки що отримали 9150 рублів прибутку від 1 ставки:

Професіонали проводять за кілька операцій за день, вичікуючи кращі моменти і використовуючи спеціальні стратегії. Реєструйтеся у брокера, вам нададуть демо рахунок, через нього ви зможете тренуватися без вкладень.

Ніщо не заважає вам одночасно заробляти на відпустку всіма цими способами. Додайте оголошення з послугами, торгуйте опціонами та пишіть про все це статті. Різноманітність в роботі підвищує ефективність її виконання.

Як заробити на відпустці?

В дали від дому отримуєш нові емоції, можеш зберегти найцікавіше і заробити у відпустці. Деякі люди спеціально відправляються в подорожі для створення контенту. Це непогана основа для запуску свого сайту, але ми розглянемо інші, більш прості варіанти:

1. Продаж фотографій

Робіть гарні знімки, фотографуйте що завгодно, це цінний товар. Його купують великі компанії, веб-розробники, відділи продажів, у тому числі і зарубіжні.

Для цього створені спеціальні фотобанки. Туди автори завантажують знімки і отримують оплату за продаж ліцензії на використання зображень (тобто кожне фото продається скільки завгодно разів):

Врахуйте, на найбільших фотохостингах для реєстрації потрібно закордонний паспорт та проходження тесту.

Потрібно надіслати свої кращі роботи, модератори перевіряють їх вручну і оцінюють рівень фотографа. Всього з однієї поїздки реально привезти купу хороших знімків, щоб потім отримувати стабільний пасивний дохід.

У статті ” як заробляти на продажу фотографій зібрані кращі фотостоки.

На цьому можна заробити у відпустці і не вирушаючи нікуди. Досить подивитися на навколишні предмети і пейзажі свіжим поглядом. На фотохостингах продаються фотографії посуду, їжі, абстракції, фото з незвичайним ракурсом і так далі.

2. Написання відгуків

Під час відпустки, як мінімум користуєшся послугами авіакомпаній і бронюєш номери готелів. Ваша думка коштує грошей, тільки його потрібно перевести в друкований формат.

Крім продажу статей, є інший цікавий варіант. Через спеціальні сервіси з відгуками люди заробляють на переглядах їх матеріалів:

Пишіть відгуки про ресторані, яхті, відомих місцях, пам’ятках, печерах, взагалі скрізь, де побуваєте, що побачите і чим скористаєтеся. Щодня користувачі інтернету шукають цю інформацію, а за їх переходи нараховуються гроші.

Середня ставка 50 рублів за 1000 відвідувачів, але максимальну винагороду досягає 500 рублів.

Щоб заробляти на відгуках, потрібно розміщувати їх на Otzovik або Irecommend.

З даним методом можна заробити в декретній відпустці, наприклад, розповідаючи про підгузки, візках, дитячому харчуванні і так далі. Найцікавіше, що вдається створити пасивний джерело прибутку. Розміщені тексти довічно приносять прибуток з переглядів.

3. Створення каналу

Може коштувати зробити крок ще далі і запустити власний проект? Будь-яка подорож – це можливість записати цікаві ролики.

Починайте розміщувати їх на Ютубі і залучайте передплатників. Для тих, хто може часто ходити у відпустку і проводити час в цікавих місцях, варіант ідеальний.

У Макса +100500 є канал, де він викладає ролики зі своїх поїздок. Він не такий популярний і збирає набагато менше переглядів, ніж його розважальні відео. Але дохід з нього все одно варіюється від 10 до 180 000 рублів на місяць (завантажене лише 200 роликів).

Якщо вас зацікавила ідея, читайте про заробіток на YouTube. Там пояснюється, як відкрити канал, завантажити відео і отримати за це гроші.

За час відпустки вдається створити багато контенту. Одразу увесь не обов’язково викладати, ви можете робити це поступово. Про швидких грошах не мрійте, доведеться ще займатися розкруткою.

З іншого боку, це прибутково і перспективно. Якщо набрати багато передплатників, можна зовсім звільниться з роботи і просто подорожувати.

Як заробити гроші у відпустці?

Виділений місяць раз в році, кожен витрачає на свій розсуд. На жаль, грошей не завжди вистачає, тому доводиться підробляти.

На дому робота сама зручна, тому багато шукають заробіток в інтернеті. Навіть за 30 днів реально почати що-небудь грандіозне і створити джерело стабільного прибутку. Рекомендуємо наступні варіанти:

1. Починай торгувати криптовалютой

Всі чули про биткоинах, це перша криптовалюта, яка показала рекордне зростання ціни. Вартість цієї монети була менше цента, а в кінці 2017 року злетіла до 20 000$.

Деякі люди стали мільйонерами, але більшість пошкодувала, що раніше не купили альткоины. Зараз курс Bitcoin впав, але все одно залишається на високих позначках:

За прогнозами деяких експертів, ця валюта ще підніметься в ціні, як і багато аналоги. Створені сотні інших цікавих монет із серйозним потенціалом.

Навіть на кілька доларів їх можна купити і відкласти до кращих часів. Більш того, можна почати заробляти на перепродажі, тому що курси кожен день змінюються.

Детальна інструкція – як вкласти гроші в Биткоины допоможе новачкам зробити перший крок. По ній також можна придбати і інші альткоины.

Ринок криптовалют швидко розвивається, ще через кілька місяців може відбутися черговий вибух і люди знову пошкодують, що не почали скуповувати монети.

Навіть якщо вам не хочеться розбиратися в тонкощах, відкрийте інвестиційний портфель. Це доступно з будь-яким стартовим капіталом.

2. Раскручивайся в соц. мережах

У декретній і простому відпустці можна почати заробляти через соціальні мережі. Найефективніший варіант – це створення нових спільнот. Багато займаються цим додатково до основної роботи.

З-за високої конкуренції важко збирати передплатників, але за рекламні пости солідно платять, тому є сенс попотіти:

Чим більше набираєш шанувальників, тим вища оплата за рекламу. Найпопулярніші спільноти приносять своїм власникам понад мільйон рублів в місяць. Звичайно, домогтися такого рівня вкрай складно, але адже і 50 000 рублів на місяць точно не будуть зайвими.

В статті – як створити групу Вконтакті представлені всі етапи запуску співтовариства, його розкрутки, наповнення і набору передплатників.

Є маса прикладів, коли перебуваючи в декретній відпустці починалася робота над майданчиками в соціальних мережах і потім вже не доводилося виходити на звичайну роботу. У цій сфері крутяться величезні гроші, а якщо є що вкладати, розкрутити паблік буде набагато простіше.

3. Перепродаж товарів

З допомогою інтернету вдається економити на покупках пристойні гроші. Можна купувати товари безпосередньо у виробників, знайти постачальників або закуповуватися в китайських інтернет-магазинах.

Багато людей не звикли довго шукати, до того ж бояться щось замовляти в мережі. Тому їм можна перепродувати товар:

Головний мінус даного способу – це необхідність витрачати свої гроші на закупівлю товару. Тому потрібно вибирати ретельно, саме той, що користується підвищеним попитом. Можна брати передоплату і оплачувати замовлення, але за цією схемою занадто складно знаходити покупців.

Більш детально про заробіток на перепродажу товарів в інтернеті читайте в окремій статті.

Заздалегідь подумайте, де ви будете рекламувати продукцію. Для цього знадобляться соціальні мережі, форуми, дошки оголошень.

Щоб побудувати повноцінний бізнес, створюйте сайт та замовляйте платну рекламу (наприклад, на YouTube каналах). Якщо справа піде в гору» з відпустки виходити не обов’язково.

Заробіток в декретній відпустці

Молоді мами не готові сидіти без справи, у вільний час вони готові працювати. Заробити у відпустці по догляду за дитиною можна всіма методами, які представлені вище. Відмінність декрету – це час знаходження у відпустці.

За відведені 3 роки реально побудувати повноцінний бізнес, особливо, коли дитина підростає і стає більш самостійним.

1. Створення сайту

Догляд за дитиною забирає купу часу, плюс клопоти по дому. Але навіть якщо виділяти по годині в день, реально запустити власний сайт, розкрутити його і отримувати хороші гроші.

Не бійтеся, для цього вже не потрібно бути програмістом, адже є безкоштовні конструктори. Щоб ви уявляли, скільки можна отримувати, покажу статистику виплат з рекламного сервісу:

Рядок з рекламою на моєму блозі розташована у верхній частині. Ви зможете додати цю різні банери, залучати людей через партнерські програми, співпрацювати з прямими рекламодавцями.

Через конструктори сайтів нові майданчики створюються за кілька хвилин, потрібно буде тільки ознайомитися з інтерфейсом.

Більш детально про монетизації розповідається в статті – кращі способи і сервіси заробітку на сайті.

Найпростіше зробити блог, тематику вибирайте самі. Наприклад, це може бути сайт жіночої тематики з різними радами, оглядами, інструкціями.

Пишіть тексти, публікуйте їх і залучайте відвідувачів з пошукових систем. Одразу грошей не побачиш, зате з’являються перспективи.

2. Гра з виведенням грошей

Пристойні гроші у відпустці і просто при підробці приносять економічні ігри. В них люди будують віртуальний бізнес – відкривають шахти, магазини, пташині ферми і багато іншого.

Головна фішка таких ігор, це можливість вивести прибуток на карту або електронний гаманець. Не вірите? Ось реальна статистика виплат:

Інвестиційні ігри припускають вкладення, але робити їх не обов’язково. Зазвичай лунають бонуси і пропонуються різні способи заробітку (конкурси, серфінг, завдання). Почати без стартового капіталу реально, до того ж це цікаво.

Повний список проектів для такого заробітку представлений у статті про ігри з виведенням грошей.

Основний упор при роботі з такими сервісами потрібно ставити на залучення рефералів. У деяких іграх встановлені обмеження по виплатах, а партнерські програми вигідні.

Віддають відсоток від депозитів гравців. Шукайте рефералів навіть в соціальних мережах, заробіток на іграх багатьох зацікавить.

3. Продаж кулінарних рецептів

Даний спосіб заробітку грошей під час відпустки, у тому числі і декретної, більше підходить жіночому підлозі. Домогосподарки щодня готують, а цей процес можна зафіксувати на камеру і перевести в друкований формат.

Крім того, що такі тексти легко продати на біржах копірайтингу, є спеціальні сайти з оплатою за розміщення рецептів.

У цьому списку представлені основні вимоги до текстів. Вони встановлені практично на всіх сайтах, де платять за рецепти. Накопичити на відпустку таким способом цілком реально. Паралельно з доглядом за дитиною, ви зможете робити мінімум за 300 рублів в день.

У статті про заробіток на кулінарних рецептах представлені кращі сайти, поради та правила.

Умови можуть бути різними, в середньому платять від 50 до 500 рублів за рецепт. Також можлива оплата за перегляди (як у випадку з відгуками), це дозволяє створити пасивний джерело прибутку.

Накопичити на відпустку з маленькою зарплатою під силу кожному, головне не лінуватися. Як бачите, способів повно, а підходять вони для всіх, знаходишся ти в декреті або все ще ходиш на роботу, не важливо. Вибирайте те, що вам більше підходить і вже сьогодні робіть перший крок.

Способи заробітку