Як заробити на барахолках?

1428

Зміст

  • Барахолка – заробіток для спекулянтів
    • Створення власної барахолки
    • Заробіток на YouTube барахолка

Щодня в мережі з’являються тисячі різних оголошень, в яких пропонуються найрізноманітніші товари.


Мова йде не про пропозиції інтернет-магазинів, а про приватних оголошеннях реальних людей, які продають непотрібні речі. На цьому теж можна заробити.

Як заробити на барахолках? Є кілька варіантів для заробітку в цій ніші.

Товари колишнього вживання (б/у) постійно купуються і продаються, а якщо додати до цього певні зусилля, дохід буде пристойний. У даній статті ми розглянемо кращі варіанти роботи з барахолками.

Барахолка – заробіток для спекулянтів

Якщо ви добре розбираєтеся в чомусь, то без праці зможете оцінити товар. В оголошеннях нерідко продаються товари за зниженою ціною.

Крім цього, їх продають звичайні люди, з якими завжди можна домовитися. Збивши ціну до мінімуму, залишається тільки придбати товар, для його подальшого перепродажу.

Барахолки онлайн дозволяють не виходячи з дому, оцінити наявні пропозиції. Навіть у соціальних мережах можна подивитися актуальні оголошення у своєму місті:

Деякі люди взагалі не користуються сайтами з оголошеннями, викладаючи свої пропозиції в соціальних мережах. З-за цього у них не завжди виходить швидко продати товар, а це ідеальний фактор, щоб поторгуватися:

Якщо стартового капіталу для купівлі у вас немає, ви можете стати спекулянтом. Зводите покупців і продавців, організовуючи угоду за більш високою вартістю, один платить, інший передає товар, ви берете участь в угоді (проводите переговори) і отримуєте гроші.

Зручно, якщо ви знайдете покупця з іншого міста. Тоді ви зможете попросити його відправити гроші вам на карту, а отримавши їх, залишиться тільки купити товар і відправити його поштою.

Спосіб з купівлею та подальшим перепродажем набагато продуктивніше і простіше, але тут потрібно добре розбиратися в цінах. Скуповуючи всякий непотріб за завищеною ціною, з’являються ризики, що грошей ви не повернете.

Створення власної барахолки

Навіщо щось вкладати і займатися товарами, коли можна запустити власну площадку. Її будуть наповнювати інші люди, вам потрібно тільки подбати про розкручування і зробити її популярною. Кращий варіант – це повноцінний сайт, але новачкові розробити його складно.

Можна створити групу Вконтакті, пропонуючи всім бажаючим розмістити оголошення на стіні. Який інтерес цим займатися? А ви знаєте, скільки платять за рекламу в добре розкручених спільнотах? Ось статистика деяких груп:

Звичайно, на швидкий прибуток сподіватися не варто, спочатку доведеться підняти групу Вконтакте в ТОП, щоб вона привертала увагу рекламодавців.

Також не забувайте, що відкрита стіна вимагає постійної уваги, так як спамери постійно будуть публікувати рекламу. Часу йде багато, але воно того варто.

Заробіток на YouTube барахолка

На самому популярному відеохостингу теж можна відкрити майданчик для заробітку. Погодьтеся, коли дивишся оголошення, не вистачає відео огляду. Товар не можна помацати, також як і подивитися з усіх боків, тому відеоролики стали б корисною інформацією.

Ідея відкрити барахолку на YouTube і завантажувати туди відео, які надішлють ваші шанувальники, не так популярна. Тільки уявіть, вам надсилають ролики з короткими оглядами різних речей, а ви публікуєте їх на своєму каналі:

Варіант для заробітку незвичайний і цікавий, але і тут доведеться вкладатися в розвиток. Щоб вам почали надсилати відео, потрібно добре розкрутитися.

Поради по просуванню на YouTube повинні стати вам у пригоді, а для початку ви можете попросити своїх рідних і знайомих, записати кілька оголошень в відео форматі.

Як варіант, ви можете запустити групу і запропонувати розміщення відеореклами, які будуть завантажуватися на YouTube і потім розміщуватися в постах Вконтакте.

Заробіток на барахолках може бути різним, а ви тепер знаєте, з чого можна почати. Якщо у вас є багато часу і гроші терміново не потрібні, запускайте свої майданчики. Якщо ж чекати вам не хочеться, шукайте вигідні пропозиції і робіть покупки для подальшого перепродажу.

Способи заробітку