Як заробити на падінні рубля?

1328

Зміст

 • Хто не страждає від падіння курсу рубля?
  • Я заробив на падіння рубля
  • Заробіток на валютах в інтернеті

Національна валюта нашої країни ніяк не зміцнить свої позиції, а разом з цим, все більше людей почали цікавитися, як заробляти в такому положенні.


Незважаючи на загальне зниження економіки, кожен росіянин може поправити ситуацію з особистими фінансами, не звертаючи уваги на котирування.

Як заробити на падінні рубля? Ми вже розповідали, що робити з російськими рублями під час кризи, валюту необхідно інвестувати.

Є купа способів для цього, але деяким просто не хочеться робити вклади, вони планують зайнятися чимось більш серйозним. Варіант створення бізнесу теж непоганий, але нішу потрібно вибирати грамотно.

Хто не страждає від падіння курсу рубля?

Незважаючи на падіння котирувань вітчизняної валюти, багато людей взагалі не відчувають негативних наслідків. Навпаки, всі ті, хто заробляв в іноземній валюті, почали отримувати ще більше.

Ви скажете, що це занадто маленька аудиторія, але це не так, тільки через інтернет сотні тисяч людей заробляють долари і євро.

Якщо хочете спробувати легку підробіток в євро, використовуйте сервіс LikesRock. Якщо цікавлять долари, скористайтесь біржею Advego.

До інтернету не всі добре ставляться, тому ми вирішили розглянути варіанти заробітку в реальному житті, які підходять для ситуації падіння рубля:

 • Імпортозаміщення – щоб вижити під тиском санкцій, державі потрібно замінити імпортні товари. Зараз найкращий час, щоб відкрити свою ферму, виробництво електроніки, будівельних матеріалів, та хоч запчастин для газонокосарок.

  Долар виріс і разом з цим зросли ціни, запропонуйте людям вітчизняний товар за вигідною ціною, покупці точно знайдуться.

 • Мультивалютне кредитування – у цій сфері буде важко конкурувати, так як фінансових організацій відкрито багато. Тим не менш, ідея хороша, особливо для тих, хто вміє будувати прогнози на тривалий термін.

  Якщо ви впевнені, що протягом 1-3 місяців курс долара буде залишатися на колишньому рівні, то чому б не дати кому-небудь валютний кредит і не взяти з одержувача ще більше грошей.

 • Купівля валюти – актуальним залишається і старий перевірений спосіб. Тут теж потрібно бути вкрай обережним, так як деякі аналітики запевняють, що курс долара вже не сильно зросте. Хоча є й противники цієї думки.

  Доведеться самому в усьому розібратись і прийняти правильне рішення. Пам’ятайте, що є і інші стабільні валюти, наприклад, Юані.

 • Деякі радять вкладати в купівлю іноземної обладнання або нерухомість. Варіант теж непоганий, адже судячи з останніх тенденцій, ціни будуть тільки збільшуватися. От тільки знайти мільйони для придбання чогось дорогого зможуть не всі.

  Я заробив на падіння рубля

  Хоча якщо говорити правильно, то заробив я на підвищення курсу долара. Велика частина мого капіталу – це гроші отримані з рефералів на різних сайтах.

  Частина ресурсів зарубіжні, а деякі працюють в Росії, але виплачують в доларах. Відмінний приклад сервіс Wmmail, де я перебуваю на першому місці по кількості рефералів.

  Після підвищення курсу валют, розцінки на сайті почали поступово коригуватися, але якщо раніше реферали приносили 100$ і я вважав, що це добре (3500 рублів). То тепер надходить ця ж сума, але при її обміні виходить вже 7000 рублів:

  Що стосується іноземних сервісів, то там навіть ціни не коректувалися, але на них у мене немає безлічі рефералів. Через інтернет всі можуть отримувати гроші, а якщо знаєш англійську мову, з цим жодних проблем не виникає.

  Заробіток на валютах в інтернеті

  Більшість новачків думає, що виграти на валюту можна лише в тому разі, якщо точно знаєш, коли її курс злетить. Насправді це не так, на пониженні котирувань теж можна добре заробляти. Спеціально для цього був створений торговий інструмент під назвою бінарні опціони.

  При його використанні робляться ставки на рух трендів. Наприклад, можете вибрати Долар/Рубль і вказати час, коли зміниться курс. В якому напрямку він зміниться, вирішуйте самі, для цього потрібно прогнозування.

  Щоб показати приклад, давайте зайдемо на сайт брокера IQoption:

  З допомогою тактики TrendMaster, ми вирішили поставити 500$ на те, що курс долара по відношенню до рублям дещо знизиться через кілька хвилин. На зображенні видно, куди вводиться сума ставки. Після цього потрібно лише натиснути на кнопку «Нижче».

  Настав вибраний час і видається результат:

  Як бачите, вдалося отримати непоганий виграш. Точно також можна заробити на падінні рубля по відношенню до будь-якій іншій валюті. Доводиться робити вклади в цю справу, але навіть 300 рублів достатньо в самому початку.

  Якщо зважитеся скористатися цим методом, вам точно знадобиться BO_PRO торгова стратегія для бінарних опціонів.

  Детальніше в відео огляді:

  Не важливо, падає курс рубля або підвищується, завжди можна знайти способи заробітку, які не залежать від напрямку котирувань.

  Найголовніше не чекати кращого моменту, а діяти по ситуації. Конкретно зараз курс долара піднявся в 2 рази, відштовхуйтеся від сформованої ситуації і шукайте варіанти для здобуття прибутку саме сьогодні.

  Цікаві статті