Які є стратегії для ставок на спорт?

944

Успішні ставки на спортивні події можуть принести величезний прибуток, але в цій сфері є і великі ризики втратити весь свій стартовий капітал.


Професіонали в сфері беттінг (а це багатотисячна армія шанувальників спорту) не сподіваються на удачу, вони ведуть точні розрахунки і використовують різні стратегії.

Які є стратегії для ставок на спорт? Придумано величезну кількість різноманітних методик заробітку в БК. Вони у відкритому доступі поширюються на просторах інтернету, і кожен може ними скористатися.

Деякі відрізняються прибутковістю, деякі підходять консерваторам, а деякі значно знижують ризики, тому потрібно розбиратися у всіх техніках.

Найпопулярніші стратегії для букмекерських контор

У списку нижче ми зібрали найбільш часто використовувані стратегії професійними беттерами:

1. Стратегії для ставок на тотал.
Передбачити, яке загальна кількість забитих м’ячів за всю гру не так просто, тому коефіцієнти тут високі.

Для побудови прогнозу доведеться проаналізувати обидві команди (обох противників) і врахувати масу тонкощів. Про те, що таке тотал ми вже розповідали, радимо почитати статтю, так як в ній розповідається, як вигравати на тоталах.

2. Стратегії для LIVE ставок.
Про це вигляді стратегій ми згадували в статті з кращими букмекерськими конторами. Перевага режиму ставок після початку гри полягає у багатьох чинниках. Відмінний варіант для частих виграшів – це перекривають ставки.

Просто ставите гроші на аутсайдера, чекаєте поки він вийде вперед і робите ставку на фаорита (як тільки коефіцієнт збільшився). Якщо все піде за планом, то ви в будь-якому випадку виграєте.

3. Стратегії ставок для купонів типу Система.
У популярних БК завжди пропонують робити ставки типу Система, де переможцем ви стаєте навіть у тому випадку, якщо не всі прогнози виправдалися.

Для такого варіанту ідеально підходять ставки на нічию. Потрібно тільки визначити ігри, в яких можливий такий результат і відкрити відразу декілька купонів.

4. Стратегії ставок для експресів.
Більшість любителів беттінг вважають експреси недостатньо прибутковими через низький відсоток виграшу.

Однак для цього типу ставок придумана цікава система під назвою «Паровоз». Суть гранично проста – потрібно відкрити експрес відразу на багато ігор з низьким коефіцієнтом. За рахунок цього ви підніміть загальний коефіцієнт, а ймовірність перемоги буде велика.

5. Стратегії ставок на футбол.
Найпоширеніший вид спорту, на який ставляться гроші – це футбол. Шанувальників у нього повно, причому не тільки серед уболівальників, але і серед капперов.

Методик гри для цього типу спорту найбільше, але щоб їх застосовувати, вам потрібно добре розбиратися в футболі, тому починайте з вивчення команд, їх переваг, недоліків і так далі.

6. Стратегії ставок на МО.
Абревіатура МО розшифровується як математичне сподівання і його можна прорахувати для чого завгодно, в тому числі і для результату спортивного заходу.

На основі тонких розрахунків побудована відмінна техніка під назвою Value Betting. Застосувати її не просто, так як потрібно знайти кілька різних значень, додати їх у формулу і провести розрахунки.

7. Стратегії для різних видів спорту.
Практично для кожного виду спорту придумані окремі тактики ставок. Деякі є загальними і підходять для різних спортивних поЕкшн , наприклад, стратегія Джифена.

Щоб їй скористатися, вам потрібно не тільки будувати прогнози, але і робити ставки правильно. Як тільки ви зробите припущення про результат гри, вираховуєте 1% від свого капіталу і робіть ставку.

Кожен раз, коли ви програєте, додайте по 1% і збільшуйте суму ставки. А коли виграєте, заново вираховує 1% від капіталу і починаєте спочатку.

Щоб стратегії працювали і у вас були високі шанси на перемогу, потрібно ще й грамотно вибирати букмекера – одна з кращих компаній в цій сфері це Ligastavok.

Не вірте тільки в удачу, беттінг вимагає професійного підходу і забирає багато часу на прогнозування. Стратегії допомагають частково усувати ризики, однак вони не гарантують 100% перемоги. Саме тому, їх потрібно об’єднувати зі своїми знаннями, тобто точно знати на кого поставити і скільки.

Приховані