Заробіток на бінарних опціонах з 24Option

680

Зміст

 • Чому саме 24Option?
  • Як торгувати на 24Option?

Завдяки ринку Форекс, мільйони людей отримали можливість заробітку, не залишаючи дому. На валютній біржі крутяться величезні гроші, але привласнити собі частину з них не так просто.

Початківці трейдери вважають, що це не складно, однак швидко спускають стартовий капітал, навіть не встигнувши розібратися в принципах торгівлі.

Торгові бінарні опціони з 24Option – полегшений спосіб розширити свої торгові знання. Вам не потрібно купувати валюту та інші базові активи; ви будете мати можливість передбачити ціну базового активу, буде йти вгору або вниз ціна. Якщо ваш прогноз правильно складено, то будете отримувати заздалегідь задану виплату, якщо ви не втратите свій інвестований капітал на цій угоді.

Наприклад, можна поставити 100$ на те, що завтра нафту впаде в ціні і отримати понад 50%. Умови вигідні, а з цієї статті ви дізнаєтеся, як проводити такі операції.

Увага! Попередження про ризики! При торгівлі опціонами немає 100% гарантії що ви вийдіть в плюс. Все залежить від ваших умінь, аналізу ринку і т. д. Інвестори можуть втратити весь вкладений капітал.

Чому саме 24Option?

Відгуки про це брокери тільки позитивні, що не дивно, адже компанія працює вже 5 років і пропонує найбільш вигідні умови. Почнемо зі списку позитивних сторін цього брокера:

 • викладаються корисні щоденні огляди ринку;
 • є розділ для навчання новачків;
 • торгувати можна з мобільних пристроїв;
 • проводяться онлайн вебінари;
 • багато способів поповнення і виведення коштів;
 • наЕкшн ний захист облікових записів;
 • широкий спектр базових активів;
 • кілька типів опціонів.

На 24Option ви можете почати торги вже сьогодні, потрібно лише зареєструватися і поповнити рахунок.

Торгівля на варіанти завжди ризиковано, з яким брокер не працював би. Трейдери не повинні торгувати грішми, які вони не готові втратити. Трейдери можуть використовувати 24option навчальні матеріали та безкоштовні вебінари, щоб мінімізувати ризики.

Як торгувати на 24Option?

Спочатку вам потрібно пройти звичайну реєстрацію, ввівши свої реальні дані. Тоді ви повинні підтвердити свій обліковий запис, а потім ви можете розмістити свої інвестиції. Мінімальна сума становить $ 250, поповнення рахунку можливе різними способами:

1. Вибираємо тип опціону і актив:

Новобранцям краще використовувати стандартний формат “ціна вище/нижче”, так як потрібно тільки вгадати, який шлях буде за графіком. Тут вибраний базовий актив на 24option багато з них, можуть бути індекси, акції і товари і т. д.

2. Вибирайте час і суму ставки:

Час обирайте самостійно, за складеним прогнозом ви визначите, на який термін відкрити опціон – 5 хвилин, день, тиждень і так далі. Що стосується суми, то краще вводити невеликі значення, так як серйозні ризики і потрібно бути впевненим на всі 100%, що прогноз складений правильно.

3. Виберіть напрямок графіка:

Останній крок відкриття опціону – це вибір одного з варіантів. Якщо ви вважаєте, що вартість активу (курс валют) підніметься, тиснете «Вище», у зворотному випадку, вибирайте «Нижче».

Брокер 24option пропонує своїм клієнтам безкоштовні сигнали сторонніх розробників, використовуйте ці поради. Торгові сигнали не повинні розглядатися як рекомендації по інвестуванню. Рішення діяти від будь-яких сигналів, за вами, і приймаєте рішення на свій страх і ризик

Трейдери можуть вивести свої кошти тим же самим способом, який був використаний.

Підтвердження документів потрібно до того, як клієнт почне торгівлю. Коли він хоче вивести гроші, підтвердження документів не вимагається.

Документи потрібні наступні:

 • завантажити скан документа, що посвідчує особу;
 • підтвердити адресу проживання;
 • відправити фото кредитної картки з двох сторін.

Такі заходи вжиті з метою підвищення безпеки рахунків клієнтів, а також захисту від не легалізованих доходів із бінарних опціонів.

За допомогою бінарних опціонів ви зможете швидко і ефективно прокручувати будь-яку суму. Стратегія Братнино допоможе вам добре торгувати і розширити ваші інвестиції, зменшити ймовірність втрати. І на сайті 24option, ви знайдете інформацію про інших корисних тактик.

Пропоновані до укладення угоди або фінансові інструменти є високоризикованими і можуть призвести до втрати внесених грошових коштів в повному обсязі. До вчинення слід ознайомитися з ризиками, з якими вони пов’язані.

Бінарні опціони