Заробіток на мотивованому трафіку

791

Зміст

 • Мотивовану трафік з буксів що це?
 • Інструкція, як на CPA зливається мотивовану трафік
 • Де купити мотивовану трафік?
 • Краща партнерка під мотивовану трафік
 • Де ще є офферы під мотивовану трафік?
 • Як безпечно працювати з мотивованим трафіком?

Досвідчені манімейкери розуміють, що трафік – це гроші, тому вони активно створюють нові джерела, запускають сайти, а також шукають доступні варіанти для залучення людей. Куди зливати трафік завжди знайдеш, головне навчитися його збирати.

Один з варіантів – заохочення користувачів. За грошові та інші винагороди, вони можуть виконувати будь-які дії.

Заробіток на мотивованому трафік не дуже поширений, тому що і без посередників можна його збирати. Однак, є партнерські програми, де приймається і монетизують даний вид трафіку.

Яскравий тому приклад – розробники мобільних додатків, яким для виходу в ТОП потрібно як можна більше установок.

Мотивовану трафік з буксів що це?

З назви вже можна здогадатися, як він збирається. Щоб користувачі виконували необхідні дії, їх потрібно мотивувати. Як правило, для цього використовуються грошові винагороди. Проте бувають і інші варіанти. Наприклад, ігрова валюта, заради якої людина пройде реєстрацію на ігровому сайті.

Ідея написати цей пост прийшла до мене після запитання від одного з новачків. Він запитав, що означає, мотивований трафік і як на ньому заробляють. Я вирішив не просто дати йому відповідь, а написати цілий пост на дану тему. Адже це серйозний напрямок, де при правильному підході роблять великі гроші.

Букси – це сайти, де замовляють накрутки. На них хто завгодно може створити завдання на скачування файлу, установку гри і багато іншого. Тобто люди залучаються не через рекламу, не зі своїх сайтів і каналів, а за допомогою систем з накрутками. Це дивно, але деякі системи приймають такий трафік, тому що їм важливий результат.

Вкладати гроші для початку заробітку на мотивованому трафік не обов’язково. На тих же буксах можна спочатку попрацювати самому, а зароблені гроші пустити на власні завдання. Що просити від виконавців і куди їх направляти, ви зараз дізнаєтесь.

Інструкція, як на CPA зливається мотивовану трафік

Щоб ви зрозуміли, як це влаштовано, і що саме потрібно робити, було складено докладний посібник. Якщо пояснювати швидко, то необхідно вибрати відповідну партнерську програму, де дозволяється мотивовану трафік, а потім створити завдання на одному з букс (аналогів).

Так це виглядає на ділі:

 • На будь-якому агрегаторі партнерських програм можна знайти ігрові офферы під мотивовану трафік. Не так складно пройти реєстрацію в якій-небудь грі, тому не доводиться багато платити за виконання завдання. Ми знайшли дещо підходяще:
 • Перед тим як увійти, потрібно перевірити геотаргетинг, тому що сервіси накрутки використовуються російськомовною аудиторією. Також необхідно переконатися, що мотивовану трафік дозволено:
 • Куди направляти користувачів розібралися, тепер потрібно зайти на один з букс і створити там завдання. Який проект ви не обрали, у вас буде можливість вказати будь-які умови та вимоги у вільній формі:
 • Важливий момент – оплата за виконання. Потрібно одночасно зробити вигідну пропозицію виконавцям, але при цьому залишати щось собі. По обраному офферу виплачується 43 цента, тому можна сміливо віддавати по 10 центів тим, хто буде реєструватися:
 • Після виконання цих Екшн , починають приходити звіти про виконання. В них знаходиться інформація, яку ви самі вимагаєте в описі. У даному прикладі ми просили вказати логін.

  Через статистику дивимося, чи Екшн сно проходив реєстрацію даний користувач і тільки після цього оплачуємо завдання.

  Таким чином, з кожного виконання отримуємо близько 33 центів. Але потрібно враховувати, що є різні нюанси. На обох сайтах доведеться віддавати комісію, а в умовах обраного нами оффера зазначено, що в добу оплачується не більше 35 реєстрацій.

  Виходить витрати без комісій складуть 3.5$, а прибуток 15.05$. Дані представлені тільки для ознайомлення, точні розрахунки не проводилися.

  Де купити мотивовану трафік?

  Створено чимало ресурсів, на яких легко створити завдання і збирати мотивовану трафік в будь-якій кількості. У кожного з них є свої плюси і мінуси, тому варто розглядати кілька варіантів.

  Спеціально для читачів Workion була зібрана добірка:

 • Wmmail – приклад з зображеннями вище, зроблений через цей поштовик. Завдання можна піднімати до списку всього за цент, щоб його виконували швидше.
 • Seosprint – збирає інформацію про користувачів, стать, вік, рід діяльності, сімейний стан. Можна вибрати виконавців по будь-яким критеріям.
 • Advego – на цьому сайті виконавці більш серйозні, тому і платити їм доведеться більше.
 • Teaser – крім того, що тут створюються завдання, можна ще купити найдешевшу рекламу в браузерах.
 • Prospero – сервіс розрахований на користувачів соціальних мереж, але також тут можна створювати будь-які доручення.
 • CashBox – створюйте довільні завдання, накручуйте соціальні мережі і установки мобільних додатків.
 • Userator – користувачі виконують покроково завдання, це ідеальний варіант для роботи з ігровими офферами.
 • Web-ip – старий поштовик, виконавців тут залишилося не так багато, зате мінімальні винагороди найнижчі.
 • Socpublic – наЕкшн ний кликовый спонсор, де просто і швидко створюються завдання. Також у них вигідні розцінки на серфінг (мотивовані переходи на сайти).
 • Seo-Fast – біржа мотивованого трафіку у форматі звичайного букса. Реєструйтеся і створюйте будь-які завдання.
 • Загальна аудиторія всіх цих проектів обчислюється мільйонами виконавців. Розбавляйте джерела, залучайте людей одночасно з різних сайтів. До того ж це допоможе вам з’ясувати, де співвідношення ціни і якості найкраще.

  З особистого досвіду скажу, що на Адвего найкращий трафік.

  Краща партнерка під мотивовану трафік

  Є багато цікавих проектів, з якими вигідно співпрацювати, навіть якщо отримуєш мотивовану трафік. Краще відразу скористатися агрегаторами партнерських програм, тому що в них отримуєш багато пропозицій.

  З усіх CPA мереж, на мій погляд, кращою є ActionPay.

  Після звичайної авторизації перейдіть в розділ з офферами і через фільтри вибирайте потрібний тип трафіку:

  На даний момент ActionPay займає перше місце за кількістю офферов серед аналогічних сайтів Рунета. Лише за вмотивованою трафіку доступно майже 500 пропозицій. Як правило, пропонують отримувати відсоток від Екшн залучених користувачів, на такі умови краще не погоджуватися:

  Ви повинні розуміти, що мотивовану трафік не якісний і чекати активності від користувачів не доводиться. Краще вибирати офферы, в яких оплачуються конкретні дії. Їх ви вкажете в своєму завданні, виконавці будуть виконувати певну роботу:

  Якщо виберіть якийсь складний оффер, наприклад, щодо оформлення карти, то поштовики для цього не піЕкшн дуть. Доведеться відправитися на біржі фріланса, там можна знайти виконавців для складної роботи.

  Причому лише один досвідчений професіонал, може виконати одне і те ж дію, скільки завгодно разів, при цьому ніхто не здогадається про це.

  Де ще є офферы під мотивовану трафік?

  Для такого виду заробітку ідеально підходять спа мережі з мотивованим трафіком. Але є й інші цікаві сайти, де за конкретну дію виплачуються гроші.

  Зараз ми наведемо найцікавіші партнерські програми, які піЕкшн дуть для заробітку на мотивованому трафіку:

 • Admitad – величезна кількість ексклюзивних офферов, конкретно під мотивовану трафік доступно 446 партнерських програм.
 • Ad1 – багато товарних офферов, всього тут більше 1000 пропозицій. Цілодобова підтримка і докладна статистика.
 • AdvertStar – вперше про мотивовану трафік дізнався через цей агрегатор партнерок. В правилах написано, що дозволяється використовувати Wmmail.
 • Bongamodels – це окрема партнерка сервісу еротичних чатів. Якщо по вашому посиланню хто-небудь пройде реєстрацію, отримаєте 5$.
 • WHAFF – мобільний додаток для заробітку на встановлення ігор та програм. Залучайте нових учасників і отримуйте за реєстрацію по 30 центів.
 • Lp-partners – оплачуються реєстрації на сайті знайомств. Зараз за чоловічі і жіночі анкети ставка однакова 35 рублів + відсоток від витрачених грошей.
 • Mondocash – ще один сайт знайомств, тільки з еротичним підтекстом. Тут оплата за реєстрацію залежить від країни.
 • Owndating – міжнародний сайт знайомств, де за реєстрацію дівчата з Росії платять від 40 до 70 центів. Реєстрації іноземців приносять по 10 центів.
 • Mixmarket – майже 300 офферов, докладна статистика. Також є ігрові партнерки з оплатою за реєстрації і проходження рівнів.
 • KMA – можу сміливо сказати, що не рекламую цю мережу партнерських програм, тому що в ній не платять за залучення партнерів. Офферов багато, виплати стабільні.
 • Ви повинні знати, що на деяких з цих проектів негативно ставляться до вмотивованою трафіку. Чому ми тоді включили їх до списку? Тому що вигідні умови і оплата нараховується за конкретну дію, що дозволяє легко і просто пояснити дії виконавцям.

  Як безпечно працювати з мотивованим трафіком?

  Навіть якщо ви знайшли оффер, де дозволений мотивовану трафік, краще підстрахуватися. З допомогою простих інструментів можна приховати джерело трафіку. Простіше кажучи, не показувати партнерськими програмами, звідки саме прийшов користувач.

  Кращий спосіб – створити свій невеличкий сайт. На нього ви будете направляти людей через завдання. Так роблять багато рекламодавці, щоб не палитися. Деякі просто розбавляють трафік, підвищуючи свої доходи:

  При використанні цього методу, не обов’язково шукати партнерські програми для мотивованого трафіку. Ніхто не дізнається, що це накрутка, головне сильно не нахабніти.

  За активністю користувачів все одно будуть стежити, тому потрібно швидко виводити прибуток або лише розбавляти якісний трафік.

  Боїтеся, що створення сайту для вас занадто складний процес? Точно також можна створити групу в соціальних мережах і через блок «Посилання», встановити свою рефку. Єдиний нюанс, соціальна мережа може блокувати перехід, тому ідея з відкриттям простого сайту набагато краще.

  Новачкам буде достатньо простого сайту на безкоштовному хостингу. Конструктор Ucoz допоможе створити таку площадку.

  Де мотивовану трафік скуповувати ми розібралися, куди його зливати і як краще діяти теж. Тепер справа за вами. Хто каже, що букси це копійчані сайти, з якими бажано не зв’язуватися, забуває, наскільки просто видобувати з них трафік.

  Нехай він і мотивований, йому теж є застосування.

  Способи заробітку