Заробіток на новинах в Україні в додатку «Очевидець 112»

913

В Україні з’являється багато цікавих проектів, а з-за важкої економічної ситуації, швидко набирають популярність ресурси, що пропонують легку підробіток.


Як і в будь-якій іншій країні, тут відбуваються гучні події, новинні портали їх висвітлюють, але кореспондентів не завжди вистачає.

Заробіток на новинах в Україні в додатку «Очевидець 112» – це можливість кожному українцю влаштувати просту підробіток.

Стань мобільним кореспондентом, завантаж програму на смартфон, отримуй завдання або відправляй інформацію з місця поЕкшн . За найкращі та найцікавіші новини непогано платять.

Як заробити з Очевидець 112?

Новинна компанія вирішила проблему з кадрами. Точно також в Росії працює додаток Life News для заробітку на новинах. Завантажити програму може хто завгодно, щоб відправляти будь-які новини, відео та фото. Для клієнтів Київстар навіть зробили безкоштовний трафік до додатка.

Щоб ви легко почали користуватися додатком, ми склали інструкцію для новачків:

 • Завантажте безкоштовну програму на Android або IOS з офіційних магазинів. Першим ділом потрібно авторизуватися через номер телефону:
 • Потім ви потрапляєте в особистий кабінет, де знаходяться всі основні функції. Тут показаний баланс, можна перейти до завдань або завантажити свій контент:
 • Якщо ви опинилися в гущі поЕкшн , скоріше діставайте смартфон і починайте знімати. Придумайте інформативний заголовок, додайте медіа файли, додайте коментар (опис):
 • Можна заробляти на новинах за завданнями. Перевіряйте стрічку частіше, щоб переконатися, що поблизу не сталося якесь подія. Можете відправитися до нього і отримати зазначену суму за фотографії або відеоролики:
 • У розділі балансу коштів показує, скільки гривень ви заробили і пропонується замовити виплату на телефон або перейти на офіційний сайт, щоб замовити переклад на картку:
 • На телефон простіше виводити, для цього потрібно лише вказати свій номер. Гроші приходять швидко та без додаткових комісій:
 • Тисячі українців вже користуються додатком, мережа розширюється, а компанія Очевидець 112 отримує необхідний контент. Всі залишаються в плюсі, тримати в штаті велика кількість кореспондентів занадто накладно, люди охоче виконують замовлення і надсилають свої матеріали.

  Виходити з дому не потрібно, якщо використовувати набір тексту на дому за гроші. Переписывай новини з будь-яких сайтів і виставляй їх на продаж.

  Заробіток з Очевидець 112 не вимагає вкладень, але і перетворити його в стабільну роботу навряд чи вийде.

  Винагороди не такі великі, так і завдання приходять не так часто, а вирушати на місце поЕкшн тягне за собою витрати. Встановіть додаток, воно буде підштовхувати вас діставати телефон частіше і записувати на камеру.

  Способи заробітку