Заробіток на установці мобільних додатків

957

Можливість організувати заробіток на установці мобільних додатків, отримали всі власники мобільних пристроїв після виходу інноваційного web-ресурсу Appcent.


Даний сервіс мобільних мотивацій пропонує простий заробіток на скачуванні, встановлення, коментуванні, виставленні оцінки і розповсюдження мобільних додатків.

Після реєстрації в системі ви отримуєте SMS-повідомлення, у яких міститься посилання на певну програму. Посилання на додатки сервісів Google Play або App Store. Крім того, що вам будуть платити від 11 рублів, ви будете отримувати платні програми, не витративши ні копійки.

Ще 3 аналогічних систем для заробітку на мобільних додатках – Apprating, Payforinstall, Apptools.

Як заробити на мобільному?

Щоб стати користувачем сервісу мобільних мотивацій, вам потрібно буде підписатися на розсилку SMS, після чого виконувати вимоги (завантажити, встановити, залишити відгук, оцінити). Протягом години після виконання завдання, ви отримаєте свої гроші.

На даний момент доступно 2 варіанти виводу Webmoney і баланс стільникового.

На зображенні ви можете бачити логотипи Apple і Android. Заробляти з Appcent можуть не тільки користувачі пристроїв від Apple або під управлінням ОС Android, але і під управлінням ОС Windows Phone.

Щоб отримувати якомога більші прибутки, ви можете генерувати посилання на скачування певних додатків і поширювати їх будь-яким способом. Сервіс буде оплачувати кожну установку програми.

Проект почав повноцінно функціонувати зовсім недавно, тож аудиторія його користувачів активно розвивається. Сервіс платить гроші чесно, ось скріншоти виплат:

З сервісом Appcent можуть заробляти не тільки жителі Росії. Крім цього, можна заробляти з мобільних пристроїв, навіть якщо вони не підтримують мобільний зв’язок.

При реєстрації вам потрібно буде ввести свій номер телефону, після чого використовувати інформацію, що надходить в SMS (копіювати посилання на мобільний пристрій). Гроші в такому випадку будуть виплачуватися на ваш номер (якщо не встановіть виведення на Webmoney).

Способи заробітку