Заробив 3000 рублів на Payeer гаманець на 11 сайтах

1652

Зміст

  • Заробіток на Payeer гаманець і моментальні виплати
  • 11 сайтів для заробітку на Payeer без вкладень
  • Інший заробіток з виведенням грошей на Payeer
  • Щедрий заробіток на капчі на Payeer
  • Заробіток грошей Payeer на партнерській програмі

Найскладніше доводиться новачкам в інтернеті. Кругом обіцяє великий заробіток, легкі гроші, дохід без вкладень і навчання. На жаль, дуже часто це виявляється лохотроном. Що ж робити? Використовувати перевірені сервіси і правильно оцінювати свої можливості.


У цій статті я розповідаю, як заробив 3000 рублів на Payeer гаманець на 11 сайтах. Всі сервіси стабільно платять, не вимагають обов’язкових вкладень і ідеально підходять новачкам. Робота на них виконується різна, тому нижче будуть представлені короткі опису кожної системи.

Заробіток на Payeer гаманець і моментальні виплати

Платіжна система Пэйер поступово розвивається і все більше проектів підключає її для виведення коштів. Новачкам однозначно варто створити гаманець Payeer.

Йде кілька хвилин, після чого отримуєш особистий кабінет, унікальний номер рахунку і можеш обмінювати валюту на інші електронні гроші або навіть виводити все на банківські картки.

У цієї платіжки маса переваг, починаючи з легкого виведення коштів і закінчуючи зручним мобільним додатком. Навіть якщо вам не захочеться працювати, ви зможете збирати бонуси Payeer, про які ми розповідали в окремій статті про грошові бонуси в інтернеті.

Не турбуйтеся про те, в якій валюті вам будуть приходити гроші, при виведенні вони на автоматі конвертуються.

Кому лінь читати, дивіться мій ролик https://www.youtube.com/watch?v=4rlBACuu5OM про тих же 11 сайтах, на яких можна заробити Пэйер. У відео коротко розповідається про кожному ресурсі і демонструються виплати на гаманець.

11 сайтів для заробітку на Payeer без вкладень

Після відкриття гаманця можна відразу починати заробляти гроші. На відміну від багатьох платіжних систем, при виведенні через Payeer на автоматі виконуються виплати (у більшості випадків). Тому вони моментальні, навіть якщо сума мізерна.

Новачкам перші гроші краще зібрати простими способами на відповідних сайтах:

1. Сервіс активної реклами Seimup. Проект поєднує в собі гру і заробіток на кліках. Перша її сторона почала працювати зовсім недавно, друга вже давно працює. У грі потрібно будувати будівлі і збирати ресурси. Через букс на цьому сайті рекламодавці відвідувачів замовляють для своїх сайтів і просять виконувати різні завдання:

З’явився цей проект нещодавно, але завдань вже багато. Оплата за них не велика, тому що і дії виконуються елементарні. Коли такі сервіси лише запускаються, є сенс користуватися їх партнерками. Запрошуйте своїх друзів і отримуйте відсотки з 2х рівнів (відсоток від заробітку залежить від вашого рівня).

2. Поштовий спонсор Seo-Fast. Це вже повноцінний кликовый спонсор, який набрав за 6 років величезну популярність. У рекламодавців і виконавців тут більше можливостей. Завдання розділені на категорії, можна заробляти на текстах, через розширення в браузері і іншими способами. Доручень багато, на їх виконанні користувачі заробили вже більше 50 000 рублів:

Гроші виводяться через Payeer на автоматі, заробіток простий, є 2х рівнева партнерська програма. Пройдіть звичайну реєстрацію, вибирайте будь-який спосіб, замовляйте виплату, коли набереться хоча б 5-10 рублів на балансі. За виконання деяких доручень реально отримати ще більше.

3. Кликовый спонсор Seosprint. З’явився в 2010 році, зараз тут заробляє майже 200 000 користувачів. Щоб завдання ніколи не кінчались, вибирайте цей проект, він займає перше місце. У даний момент доручень більше 14 000. Винагороди приблизно такі ж, є кілька способів додаткового заробітку з відвідуванням сайтів (тести, серфінг, листи):

Нічого незвичайного даний сервіс не пропонує, партнерська програма на 2 рівня, відсотки залежать від статусу. Крім Payeer заробляють на цьому сайті Perfect Money, Webmoney і Яндекс.Гроші.

4. Поштовик Socpublic. Кілька років тому поштовик WmPublic переробили, так з’явився Соцпаблик. Сервіс значно поліпшили, зробили зручний інтерфейс, моментальні виплати, розширили партнерську програму. Новачки тут заробляють тими ж способами, більше всього доходу приносять завдання:

Відрізняється від конкурентів частим проведенням конкурсів. Також тут можна отримувати до 60% відрахування з реферального програми (2 рівня). Крім Пэйер виплати доступні на інші платіжки, номери гаманців зазначаються у налаштуваннях особистого кабінету.

5. Букс Profitcentr. Більше 9 років працює букс, який виплатив понад 50 мільйонів рублів. За відвідування сайтів платять мало, краще виконувати замовлення рекламодавців. Винагороди теж невеликі, зате тут для зручності додали пару розділів (VK і YouTube), щоб виконувати доручення через соціальні мережі:

Це один з небагатьох поштовиків, з якого крім платіжних систем, доступні виплати на номер телефону. Якщо будете залучати рефералів, вам будуть віддавати до 60% від їхнього доходу. Плюс до 10% із заробітку тих, кого вони покличуть на сайт.

6. Реклама в браузері Umatrix. У 2016 році з’явився сервіс, чиї творці запропонували своє розширення під браузери. Його потрібно встановити, щоб показувалася реклама. Ви також будете сидіти на улюблених сайтах і займатися своїми справами. Іноді з’являються банери з таймером. Якщо натискати на кнопку «Перейти», винагороду подвоїться:

Ви правильно зрозуміли, це заробіток Payeer на автоматі без вкладень. Правда на великі гроші не розраховуйте. Платять від 1 копійки за перегляд банера, вони з’являються не так часто. Положення змінює 10 рівнева партнерська програма. Виплачується 10% від операцій рефералів, крім Пэйер підтримуються інші напрямки виведення.

7. Економічна гра Kolxoz. Прибуток користувачі отримують з продажу отриманої продукції – яєць, м’яса, молока і т. д. Щоб він на автоматі надходив, треба купити тварин. Вкладати не обов’язково, є різні бонуси, заробіток на серфінгу. Отриманий дохід виводиться реальними грошима, проект вже виплатив більше 32 мільйонів рублів:

Варто відзначити, що в грі передбачені платіжні бали. Без них виплату не отримати, а основний спосіб заробітку Cash Points – залучення рефералів. Займатися цим не обов’язково, так як є біржа, через яку бали викуповуються за срібло. Знаю гравців, які вклавши всього 1000 рублів, заробляли понад 30 000 рублів.

8. Гра з виведенням грошей Tropic Birds. Схожий проект, тільки замість ферми тут потрібно купувати пташок і продавати тільки яйця. Гра стабільна, виплатила більше 23 млн. крб. Кожному новачкові бонус 3000 срібла. Також є бонуси, серфінг і завдання. Реально почати гру без вкладень, ніяких балів і кеш поінтів тут немає:

Згідно зі статистикою, перше місце по виплатах займає користувач, який заробив у грі 1.6 млн. рублів. Ще більше вдається заробляти з партнерською програмою. Від поповнень рефералів приходить 10%, ще 2% з другої лінії. У сайту є англомовна версія, запрошуйте іноземців.

9. Віртуальний майнінг з Cripto Money. Загальні виплати з нової гри перевалили за мільйон рублів. Розробники обіцяють миттєві виплати на всі платіжні системи, бонус 50% на перше поповнення і різні бонуси. Прибуток нараховується у вигляді віртуальних криптовалют, вони накопичуються на автоматі після покупки ферм. Якщо вкладати не хочете, заробіть гроші на серфінгу:

Після реєстрації на балансі вже буде трохи монет, щоб можна було купити першу ферму безкоштовно. Не лінуйтеся збирати 4 види бонусів. В партнерській програмі 4 рівня, вона приносить 40%-20%-10%-5%. Дохід ділиться порівну між рахунками для покупок і виведення, тому ви зможете одночасно купувати ферми і замовляти виплати.

10. Dragoneggs гра з виведенням на Payeer. Сюжет, як в іграх про пташок, тільки тут яйця несуть дракони. Окупність досягає 36.7%, але для цього потрібно купити найдорожчого персонажа. Через калькулятор на сайті можна розрахувати заробіток з певними вкладеннями. Виплати активуються депозитом від 10 рублів (або потрібно зібрати 1000 срібла на серфінгу):

В грі є кілька бонусів, завдання, проводяться конкурси. З рефералів приходить 9% від поповнень, плюс по 1% з другого і третього рівня. Якщо не вмієте запрошувати, купуйте «Автореферал», за вами будуть закріплюватися вільні реферали. А щоб підвищити їх активність, встановлюйте рефбек.

11. Заробіток на яйцях Rich Birds. Останній сайт для заробітку Payeer пташина ферма. Зареєструйся, отримай 1000 срібла і купи першу птицю. З них на автоматі приходять яйця, продавай їх і купуй виплати. Більше 1000 днів проект платить, гравці вже заробили понад 44 млн. рублів. Чим дорожче персонажі, тим вище їх плодючість:

Є щоденний бонус, подарункові пташки, обмінник +20% за реинвест. Врахуйте, виплати проводяться тільки через Cash Poits, а їх дають за депозити рефералів. Тому обов’язково запрошуйте за собою гравців, тим паче з першого рівня буде приходити 30% сріблом. Крім Payeer, гроші можна отримувати на QIWI, Webmoney або Яндекс.Гроші.

Якщо добре постаратися і активно користуватися партнерськими програмами, ви заробите набагато більше 3000 рублів. Але не думайте, що це буде просто, всі ці системи створені для новачків, а за прості дії ніколи не платять багато.

Інший заробіток з виведенням грошей на Payeer

Електронні гроші можна збирати безліччю інших способів. Продавати електронні книги, статті, торгувати криптовалютой, бінарними опціонами і так далі. Зараз майже всі великі ресурси пропонують виплати на Пэйер.

У статті про заробіток Payeer грошей в інтернеті представлено ще більше сервісів.

Ця платіжна система все ще набирає обертів. Створюйте кілька джерел прибутку і пробуйте себе в різних сферах. Тільки так вдається знайти напрям, в якому точно все вийде. Врахуйте, чим складніше вибирається робота, тим швидше виходиш на великий дохід.

Щедрий заробіток на капчі на Payeer

Заголовок гучний, тому що на капчі апріорі не можна багато заробити. Тим не менш, деяким новачкам подобається такий спосіб, тому що він гранично простий. Потрібно проходити перевірки на бота, простим введенням символів з картинок.

Для цього навіть створені спеціальні сервіси – Kolotibablo і Rucaptcha. На обох сайтах відразу після реєстрації доступна проста робота:

Бонуси нараховуються невеликі, від 0.01 до 0.065 копійок. Зате виконувати роботу простіше простого. Ставка підвищується, коли замовлень багато, а виконавців не вистачає. Кому потрібно платити за це? Тим, хто використовує всяких ботів. Вони просто не встигають проходити перевірки, їх здатний вирішити тільки людина.

Заробіток грошей Payeer на партнерській програмі

Останній варіант одержання прибутку на Пэйер – це партнерка платіжної системи. Після реєстрації в особистому кабінеті можна отримати посилання для запрошення рефералів.

Її потрібно поширювати будь-якими способами, залучаючи якомога більше людей. Вони будуть проводити операції, а платіжка буде віддавати частину комісії з кожної транзакції:

Такий вид заробітку в перспективі приносить пристойний профіт. Спочатку виплачується тільки 10% від комісії, але із збільшенням обороту рефералами, відсоток підвищується до 25%.

До того ж відрахування надходять з 6 рівнів. Всі вони приходять прямо на гаманець, їх також легко виводити або обмінювати. Якщо знайдете активних партнерів, зможете заробляти Payeer на автоматі, тому що вони будуть розширювати вашу мережу.

Читайте докладну статтю про заробіток на партнерській програмі Payeer. Там також представлені кращі способи залучення рефералів.

Заробіток в інтернеті без вкладень на Payeer це не міф. Навіть новачку під силу підробити простими способами. Головне не зупиняйтесь, набравшись досвіду і зібравши хоча б невелику суму, рухайтеся далі. Коли-то я сам починав з виконання завдань, а тепер веду блог і заробляю на партнерських програмах.

Способи заробітку